נגישות

טיולים מאורגנים לדרום קוריאה

פסח
טיול לדרום קוריאה
24/3/18 - 05/4/18
מאורגן לדרום קוריאה 13 ימים חצי פנסיון

11  לילות  חצי פנסיון

$3559
טיול לדרום קוריאה
05/5/18 - 17/5/18
מאורגן לדרום קוריאה 13 ימים חצי פנסיון

11  לילות  חצי פנסיון

$3399

מידע על דרום קוריאה

מזג אוויר בסיאול
currentdaycludy.png
שישי ° 16 - ° 25
sunSmall.png
sunSmall.png
sunSmall.png
  • 16-27
  • 11-20
  • 8-16

טיול מאורגן לדרום קוריאה

דרום קוריאה, המדינה הצעירה אשר גובלת בצפון עם אחותה הקומוניסטית - צפון קוריאה. במערב, עם המעצמה הסינית הגדולה ובמזרח עם יפן, המעצמה התעשייתית והטכנולוגית. דרום קוריאה חוותה במהלך ההיסטוריה לא מעט סכסוכים, פלישות ומלחמות משכנותיה, אך למרות הכל הצליחה לשמר את הזהות הייחודית שלו, את התרבות, המאכלים ושאר הסממנים המקומיים אשר מבדלים אותה כמדינה עצמאית אל מול שכנותיה.
דרום קוריאה חוותה בשנים האחורונות עלייה במספר התיירים המגיעים לבקר במדינה הנפלאה, הן באמצעות טיול מאורגן לדרום קוריאה והן באופן עצמאי. הצמיחה התיירותית של דרום קוריאה לא מפתיעה, מאחר ומדובר במדינה המשלבת מודרניות, טבע ונוף, עוצמה כלכלית עם מסורות עתיקות. דרום קוריאה מציעה לתיירים את האפשרות לגלות את הקסם המזרח-אסייתי המרתק ולחזור ארצה עם חוויה בלתי נשכחת. דוגמא למאמצים הרבים שממשלת דרום קוריאה עושה על מנת לקדם את ענף התיירות, ניתן לראות במרכזי המידע לתייר, שנמצאים בכל עיר. מרכזי המידע מספקים שירות של 24 שעות ביממה, אליו ניתן להתקשר מכל טלפון במדינה ולקבל מידע חיוני ורלוונטי לתיירים באנגלית, על כל יעד שתרצו בקוריאה.

היכן נבקר במסגרת טיול מאורגן לדרום קוריאה ?

סיאול, בירת דרום קוריאה, העיר ה-12 בגודלה בעולם, משמשת כשער הכניסה העיקרי למדינה ומהווה נקודת התחלה מעולה לטיול שלנו. סיאול משלבת אדריכלות מסורתית עם בנייה חדשנית וגבוהה. כמו כן תוכלו למצוא מקדשים רבים, בהם מקדש ג'ונגמיו מהמאה ה-14 ואת המוזיאון הלאומי לאמנות מודרנית. את סאול המדהימה חוצה נהר האן, לשני חלקים: הצפוני, גאנגבוק, הנחשב למסורתי יותר, שם תמצאו הרבה כפרים מרתקים ואותנטיים. החלק הדרומי, גנגנם, הוא האזור המודרני יותר ומסחרי. מטרופולין סיאול מכילה ארבעה אתרי מורשת עולמית: ארמון צ'אנגדאוקגונג, מבצר הוואסאונג, ג'ונגמיו, והקברים המלכותיים של שושלת ג'וסאן. סיאול מוקפת הרים, שהגבוה מביניהם הוא הר בוקהאנסאן, הפארק הלאומי המטויל ביותר בעולם. בסיאול מספר מבנים המחזיקים בשיאים עולמיים ובהם: עולם לוט, פארק השעשועים המקורה הגדול בעולם, ומזרקת בנפו, מזרקת הגשר הגדולה בעולם. כיום, סיאול נחשבת עיר גלובלית מובילה, הגדלה במהירות, כתוצאה מגאות וצמיחה כלכלית. סיאול נחשבת כ"נס על נהר ההאן" עיר אשר עלתה מתוך האפר של מלחמת קוריאה, עד להיותה המטרופולין בעלת הכלכלה הרביעית בגודלה בעולם, לאחר טוקיו, ניו יורק ולוס אנג'לס. בהגעה נצא לכיוון מרכז העיר לתצפית ממגדל סיאול - מגדל Namsan, המתנשא לגובה 243מ' והינו אטרקציה היסטורית ראשונה במעלה.
בהמשך סיורנו המודרך בסיאול, נבקר בארמון דאוקסוגונג, שהוקם במאה ה-15. הארמון ממוקם בצומת העמוסה ביותר במרכז העיר סיאול. בארמון, המפורסם בשל אבן הקיר האלגנטית שלו, נערך טקס החלפת משמרות המזכיר את החלפת המשמרות בארמון בקינגהאם שבלונדון. בתחילת המאה ה- 20 הוסב הארמון לגלריה לאומנות יפנית וכיום האגף המערבי בארמון משמש למרכז הלאומי לאומנות מודרנית. נחלוף ליד מקום מגוריו של נשיא קוריאה הדרומית "הבית הכחול", ומשם נבקר בכפר נמסנגול האנוק שבו אפשר לראות את סגנון הבנייה הקוריאנית העתיקה והמסורתית אשר התחילה במאה ה – 14. נערוך ביקור במקדשבודהיסטי Bongeunsa 
שהוקם במאה ה-8. במסגרת טיול מאורגן לדרום קוריאה נגיע גם לעיר Sokcho, הממוקמת בפרובינציית גאנגוון והידועה במגדל האקספו שבה. במהלך אוקטובר העיר הופכת להיות ציורית וססגונית ומקיימת פסטיבל כדי לקדם את האחדות בקרב התושבים המקומיים ותרבות עממית מסורתית קוריאנית מושרשת. נבקר בכפרAbai  שפרושו "איש זקן", שהוקם במקור כאזור משכן לפליטים צפון קוריאנים בשל ההפרדה בין שתי הקוריאות.

סיאול – השטח המופרז DMZ

השטח המפורזDMZ  - רצועת שטח (כ-160 ק"מ אורך וכ-4ק"מ רוחב), המהווה חיץ בין קוריאה הדרומית לצפון קוריאה, שנוצרה בתום המלחמה בין שתיהן. ההסכם נחתם ביניהן והאו"ם ב- 1953, המותיר רצועת שטח ריקה שאין כניסה אליה. נראה את שרידי המלחמה – את המנהרות, נבקר בצ'ק פוינט Imjingak, גשר החירות-החוצה את נהר Imjin ששימש להעברת שבויים למולדתם או לחיילים שחזרו מן הצפון. משם נמשיך לביקור במצפה דורה הממוקם בנקודה הצפונית של השטח המופרז. נמשיך לביקור בתחנת הרכבת דורה, תחנת רכבת הממוקמת בקו Gyeongui שחיברה בעבר את שתי הקוריאות. נסיים בביקור ב"מנהרה מס' 3 " שאורכה 1635מ' , שהתגלתה ב-1978 ע"י כוחות דרום קוריאניים, הערכה ש – 30,000 חיילים יכלו לנוע דרך המנהרה במהלך שעה.

הפארק הלאומי הר סורק -

הפארק מושך אליו תיירים רבים לאומיים ובינלאומיים בכל ימות השנה. צבעי הסתיו באזור נחשבים היפים ביותר בקוריאה. נבקר במבצר Gwongeumseong בפסגת הר סורק שהוקם במאה העשירית על ידי שני הגנרלים Gwon ו –Kim על מנת למנוע מלחמה, אליו נגיע ברכבל שהוקם ב-1971. נבקר במקדש Sinheungsa שהוקם במאה ה – 7 הממוקם במורדות הר סורק והנחשב למקדש הראשי בבודהיזם הקוריאני. נראה את פסל הברונזה "בודהה ארד"המתנשא לגובה רב. נסיים את היום המרתק בביקור במפל ryong-Bi הייחודי בפארק, זרימת המים במפל מדמה דרקונים מעופפים.

אנאדוג -

בהגעה לאנאדוג נבקר בכפר ההואה, הכפר משמר מסורות ואדריכלות מתקופת ממלכת ג'וסון, ובשלכך הוכר כאתר מורשת לאומית. בשנת 2010 הוכרז גם כאתר מורשת עולמית על ידי אונסק"ו יחד עם הכפר אנגדונג. בכפר השתמרו מבני מגורים בני מאות שנים, המשמרים את דמותם של הכפרים השבטיים שהיו נפוצים בתקופת ג'וסון. בכפר פועל מוזיאון מסכות, ובומוצגות מסכות מרחבי העולם. ריקוד המסכות הוא מופע תיאטרון שהתפתח בההואה כסאטירה על האצולה.

גיונג'ו -

בהגעה לגיונג'ו, נבקר במערת Grotto Seokguram  ובמקדש Bulguksa אשר סווגו כאוצר לאומי ע"י ממשלת קוריאה הדרומית, והוכרזו כאתר מורשת עולמית על ידי אונסקו. המערה מסמלת מסע רוחני לתוך נירוונה, במערה מצוי פסל בודהה עשוי גרנית היושב על כס מלכות לוטוס ברגליים שלובות, ופניו מבטאות מדיטציה. נמשיך לביקור במתחם קברים עתיקים Daereungwon שבו נקברו מלכים ואצילים של ממלכת סילה. בקברים התגלו מעל 11,000 שרידים וכתרי מלוכה הממחישים את אורח החיים הבזבזני של מלכי ואצילי ממלכת סילה. משם נבקר במוזיאון הלאומי של גיונג'ו המציג את ההיסטוריה התרבותית שלהעיר גיונג'ו שהייתה בירתה של ממלכת סילה בשנים 57 לפנה"ס עד המאה העשירית. במוזיאון מוצגת אומנות מקומית, כתרי זהב וקישוטים, חפצי נוי ועוד. נסיים בביקור במצפה אסטרונומי  dae-Chomseong, העתיק ביותר ששרד באסיה שנבנה במאה ה -7 בממלכת סילה, והפך לאוצרלאומי בשנת 1962.

בוסאן -

בבוסאן נבקר בפארק Yongdusan אשר ממוקם באחד משלשות ההרים הידועים והפופולריים בעיר בוסאן. בפארק בנוי מגדל בוסאן בהתנשא לגובה 192 מטר, מקדש ובו אנדרטת אבן של הגנרל היפני Sunsin Li  אשר הוקמה למטרת הרחקת זרים מהמדינה. משם נבקר בשוק Jagalchi שהינו השוק המפורסם והגדול ביותר של פירות ים בקוריאה הדרומית, בכל אוקטובר מתקיים בשוק פסטיבל תרבות ובו הסוחרים מציגים לראווה את סחורתם הייחודית. נמשיך לביקור באוכף Oryukdo שהוקם בשנת 2012 ,בנוי על עמודות ברזל מעל צוק חוף בגובה 35 מטר, וגשר זכוכית באורך 15 מטר, והמציין הפרדה בין ים התיכון לעם הדרומי. משם ניסע לחוף Haeundae הפופולרי ביותר במדינה דרך גשר בוסאן המשתרע לאורך 4.7 ק"מ. נסיים בביקור במקדש Yonggungsa Haedong הממוקם על החוף בחלק הצפון – מזרחי של העיר בוסאן. חודש אפריל הוא זמן יפה במיוחד של שנה עם פריחת הדובדבן, לידתו של בודהה נחגגה גם בחודש זה וזאת על פי הלוח הירחי.

האי ג'ג'ו -  

בהגעה נבקר במערת Manjang שהיא מערת לבה והנחשבת לאחת היפות והנדירות בעולם, הוכרזה כאתר המורשתהעולמית של אונסק"ו. משם נגיע לרכס Peak Sunrise Seongsanשהוכרזה כאתר המורשתהעולמית של אונסק"ו. הוא ממוקם בקצה המזרחי של האי ג'ג'ו ונוצר בהתפרצות געשית לפני למעלה מ – 100,000 שנה. יש מכתש ענק בחלקו העליון של הרכס והוא מספק מקום אידיאלי לטיולים ורכיבה על סוסים. נמשיך לביקור בכפר הפולקלור Seongeup אשר מציג את התרבות הייחודית של האי ג'ג'ו, החן התרבותי של הכפר מתבטא בנכסים התרבותיים כגון הצגות פולקלור, מזון מקומי, אומנות עממית, אפילו העצים מהווים חלק חשוב של המורשת של האזור. משם נבקר במפל Cheonjiyeon הקרוי "השמים הקשורים לארץ". נמשיך לביקור במפל Jeongbangשהיחידי ביבשת אסיה שנשפךלאוקיאנוס. משם נגיע אל צוק ה- Jusangjeollk ובו נצפה במורדות הצוק בעמודי סלע מרשימים שנערמו לאורך החוף וצורתם קוביות או משושים בגדלים שונים. נסיים בביקור ב"ארץ אהבה" פארק פסלים שנושא מבוסס על חושניות וארוטיות.

העיר גימפו -  

בהגעה נצא לאזור השווקים ,חנויות האופנה, בתי הקפה של מרכז העיר. נבקר בחנות ייחודית המוכרת את צמח המרפא הנדיר והמייצג את קוריאה הדרומית, צמח הג'ינסנג. משם נמשיך לשדרה המרכזית  chon Shin ובה חנויות אופנה ייחודיות ובתי קפה ונספוג את האווירה המקומית.