נגישות
  • חיפוש טיול מאורגן

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
  •  
  • מנוע חיפוש מאורגנים, הזן פרטים:

טיולים מאורגנים לויאטנם קמבודיה מבית אגד תיור ונופש

טיולים מאורגנים האנוי
05/11/17 - 23/11/17
מאורגן לויאטנם וקמבודיה 16 לילות 18 ימים

16  לילות  חצי פנסיון

$3099
חנוכה
טיולים מאורגנים בנגקוק
10/12/17 - 25/12/17
תאילנד מאורגן

15  לילות  ארוחת בוקר

$1999
טיולים מאורגנים האנוי
13/1/18 - 31/1/18
מאורגן לויאטנם וקמבודיה 16 לילות 18 ימים

16  לילות  חצי פנסיון

מדריך: חיים נאור

$3099
טיולים מאורגנים האנוי
07/3/18 - 25/3/18
מאורגן לויאטנם וקמבודיה 16 לילות 18 ימים

16  לילות  חצי פנסיון

$3079

מידע על ויאטנם

מזג אוויר בHANOI
currentdaystorm.png
חמישי ° 28 - ° 39
rainSmall.png
rainSmall.png
rainSmall.png
  • 27-35
  • 27-35
  • 26-37

 

טיולים מאורגנים לויאטנם וקמבודיה

טיול מאורגן לויאטנם וקמבודיה מתחיל בנחיתה בשדה התעופה של האנוי, בירת וייטנאם. משם מסלול הטיול משתנה בהתאם לטיול המאורגן בו בחרתם. האנוי היא ערש הציוויליזציה של דלתת הנהר האדום המוקפת שדות אורז ירוקים. בהאנוי עצמה יעבור הטיול ברחובות העתיקים שחלקם מעוצבים בסגנון קולוניאלי, אגמים שקטים ורחבי ידיים, פארקים ציבוריים מושקעים ותושבים ידידותיים.

מסלול טיול מאורגן לויאטנם

הסיור בהאנוי ייקח אותנו לאטרקציות כגון המאוזוליאום של הו צ'י מין, הכיכר הלאומית בא-דין, המוזיאון האתנולוגי, הרובע העתיק על הפגודות המרהיבות שבו, אגם הואן קיאם והמקדש הידוע נגוק סון. הסיור ייערך ברובו על גבי ריקשות ויעבור בעוד מספר רב של אתרים תיירותיים ברחבי העיר.
אחרי האנוי יימשך הטיול לכיוון האלונג ביי, אתר מורשת עולמית , שהוא למעשה מפרץ נחבא למחצה המשקיף על אלפי איי אבן גיר המתרוממים בצפיפות מן המים הכחולים ירוקים באזור המשתרע על כ-1,500 קילומטרים רבועים. אחרי האלונג ביי נבקר גם בעיר הקיסרית הואה רויאל סיטי ולאחר מכן בשתי ערים עתיקות:
דאנאנג – גולת הכותרת של העיר היא מוזיאון הפיסול הצ'אמי הכולל פריטי פיסול מקוריים של התרבות המקורית ומסורת הפיסול של הצ'אמפה. אבל הדרך לדאנאנג עצמה היא אולי החוויה האמתית. הדרך עוברת לאורך כביש מספר 1 ומעבר ההרים הצר ועוצר הנשימה האי ואן (Hai Van Pass) שמשמעותו המילולית היא "ים וענן" – הכביש והמחזות הנראים ממנו נחשבים לכמה מהיפים ביותר בויטנאם בפרט באסיה בכלל.
בהמשך הטיול מאורגן לויטנאם נגיע להו צ'י מין סיטי (סייגון), שיט בנהר המקונג ומקומות נוספים לפני שנעבור לקמבודיה.

מסלול - טיול מאורגן לויאטנם וקמבודיה

בהתאם לסוג הטיול המאורגן בו בחרתם, המשך הטיול יעבור למדינה השכנה קמבודיה, ויתחיל בבירה פנום-פן, עיר המשלבת בין הקסם הקולוניאלי  למסורת הקמר. הטיול יעבור בשדות הקטל צ'ואונג אק שם קטל המשטר בראשות פול פוט עשרות אלפי בני אדם ולאחר מכן בשוק הרוסי טואול טומפונג. לאחר הסיור בפנום פן וסביבותיה נמשיך לכיוון סיאם ריפ. בסיאם ריפ נחזה בכמה מן האטרקציות המובילות של קמבודיה דוגמת אנגקור ואט – אחד משבעת פלאי תבל ופלא ארכיטקטוני מרהיב ובעוד אטרקציות מלהיבות ומרהיבות שסובבות את העיר.

להזמנת טיול מאורגן לויאטנם וקמבודיה התקשרו עכשיו 03-9204777