נגישות

חופשת הסקי מתקרבת וזה הזמן ליהנות מהצעות אטרקטיביות לחבילות סקי מהסרטים.
חופשת סקי אף פעם לא הייתה חופשה זולה אבל עדין לא צריך לשלם הון תועפות. אנו באגד תיור מציעים לכם מגוון חבילות סקי במחירים אטרקטיביים.
יש לא מעט אתרי סקי באירופה וחלקם הגדול והטוב נמצא ברכס הרי האלפים המהווים מוקד משיכה לחובבי סקי רבים. אתרי הסקי מציעים לא מעט אטרקציות לגולשים המתחילים והמקצועיים לצד נופים עוצרי נשימה המשתרעים על פני 1000 ק"מ לאורך הרכס המתחיל באוסטריה ועובר בסלובניה איטליה, שוויץ, ליכטנשטיין, גרמניה ומסתיים בצרפת. מעצמות הסקי לאורך הרכס הם צרפת ,איטליה, אוסטריה ושוויץ - שלהם החלק הגדול מרכס האלפים. בשל הגודל של אתרי הסקי ניתן  לעבור מאתר לאתר ברכבלים ובגלישה ובמקומות מסוימים ניתן אפילו לעשות סקי ממדינה למדינה.
נוסיף ונאמר שאירופה הפכה ליעד פופולרי לסקי בקרב הקהל הישראלי בשל מגוון אתרי הסקי, גם לגולשי סקי מקצוענים וגם למשפחות עם ילדים. כשזה מגיע לחופשת סקי באירופה מעבר לגלישה במגלשי סקי או סנובורד יש גם הזדמנות לספוג קצת תרבות אירופאית הכוללת אוכל נפלא, יין חם באמצע היום וגם ליהנות מחיי לילה הכוללים מועדונים פאבים ברים ועוד.

מתי לנסוע לחופשת סקי?     

עונת הסקי מתחילה בדצמבר ומסתיימת באפריל (בהתאם למזג האוויר וכמות השלג שירדה) החודשים הזולים ביותר לסקי הם דצמבר (שזה תחילת העונה, כאשר השלג הוא בלתי צפוי או לא קיים) וינואר (ימים קצרים וסופות שלג).
עונת הסקי הבוערת היא באמצע החורף בחודשים פברואר מרץ כאשר בתקופה זו מזג האוויר ומצב השלג הוא הטוב ביותר ובשל כך תנאי הגלישה הם האידיאליים. זו גם הסיבה שבחודשים הללו הביקוש גדול, כך גם המחיר עולה בהתאם וחבילות הסקי יכולים להיות יקרים בעשרות אחוזים.
מעבר לזאת חשוב לזכור את עונת החגים חג המולד וראש השנה האזרחית שחלים בשבוע האחרון של דצמבר ובשבוע הראשון של ינואר כאשר בתקופות אלו האתרים תפוסים מראש ודי קשה למצוא חדרים במחירים סבירים

חבילות סקי     

מרבית חבילות הסקי הן חופשות של 8 ימים משבת לשבת או מראשון לראשון כשאר בפועל נוכל לנצל 6 ימי סקי מלאים. לרוב חבילות הסקי מורכבות מטיסות ומהעברות ולינה (על בסיס לינה וארוחת בוקר, חצי פנסיון או פנסיון מלא) כאשר בחבילות השונות ניתן להוסיף סקי פס, השכרת ציוד סקי והדרכות. ישנם גם חבילות של 3-4 ימים אבל לרוב הם פחות מומלצות.

10 אתרי הסקי הטובים באירופה    

בראש רשימת המובילים צרפת ידועה באתרי הסקי הגדולים עם רמת שירותים גבוהה הניתנים לגולש החל מרכבלים, מעליות, תחזוקת האתרים, השכרת ציוד, הדרכות סקי, מלונות, אתרי בילוי ועוד. דבר נוסף המבדיל את צרפת מרוב הארצות הוא שבצרפת עיירות הסקי נבנו במעלה ההר יחד עם האתר עצמו, כך שברגע שיצאתם מהמלון אתם באתר הסקי ואילו בארצות אחרות דוגמת איטליה אוסטריה ושוויץ - העיירות נבנו לפני אתרי הסקי ועל מנת להגיע לאתר יש לעשות כברת דרך עד לרכבל ולעלות בו עד לאתר.
הנה 10 האתרים הטובים ביותר שדורגו על פי קטגוריות שונות כמו כמות ומגוון המסלולים, אורכם, כמות המעליות ,מהירותן
1. VAL THORENS, FRANCE 
2. BAQUEIRA, SPAIN
3. ALPE D'HUEZ, FRANCE
4. ÅRE, SWEDEN
5. SAALBACH, AUSTRIA
6. LA PLAGNE, FRANCE
7. SKIWELT, AUSTRIA
8. ISCHGL, AUSTRIA
9. COURCHEVEL, FRANCE
10. SÖLDEN, AUSTRIA