נגישות
 • טוס וסע לפריז

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש טוס וסע, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים

טוס וסע ברגע האחרון לפריז

טוס וסע לפריז

טוס וסע לפריז
טוס וסע לפריז
טוס וסע לפריז
טוס וסע לפריז
flag
פריז, בירת צרפת הידועה גם כעיר הרומנטית בעולם היא אחת מהיעדים הפופולאריים בעולם. בשנים האחרונות יש התעניינות הולכת וגוברת לטיולי טוס וסע לפריז, למי שמעוניין ליהנות מהקסם של "עיר האורות" ומהאטרקציות של צפון צרפת.

אוכל ויין, בילויים ושופינג, היסטוריה ועדכניות

המבקרים בבירת צרפת יכולים לטייל לאורך גדות הסן, לבקר במונמרטר או בנוטרדאם, לקפוץ לרובע הלטיני או לעלות לראש מגדל אייפל. נדמה כי כמעט כל רחוב במרכז העיר יצא מתוך גלויה. אנו מציעים לכם להתחיל את הסיור בעיר בטיול לאורך שדרות שאנז אליזה ועלייה למגדל אייפל. מכאן תוכלו לקחת את המטרו או את הרכב ולבקר בקברו של ג'ים מוריסון, לעמוד בתור בדרך ללובר או לד'אורסיי ולבקר במסעדות או בבתי הקפה בעיר. בשעות הערב תוכלו לבקר במועדונים הרבים או ליהנות ממופעי מוזיקה ותיאטרון – כל מה שרק תרצו, בעיר נפלאה אחת.

יוצאים מחוץ לעיר

אף ביקור בפריז לא יהיה מושלם ללא בילוי של יום בארמון וגני ורסאי. המקום נבנה ע"י המלך לואי ה-14 ומדובר בעצם במתחם הכולל ארמון מרכזי, מספר חצרות, מספר אחוזות וגנים נפלאים.

עם הילדים בדיסנילנד פריז (יורודיסני)

זה אחד מפארקי השעשועים הגדולים והפופולאריים באירופה. מקום אהוב על ילדים ומבוגרים כאחד. שימו לב, אם אתם מעוניינים לבלות יותר מיום אחד ביורודיסני, כדאי לכם לשקול שהייה במלון מקומי (ולא לחזור לפריז). מחירי המלונות זהים לאלה שתמצאו בפריז, כאשר השוהים בדיסנילנד פריז נהנים מהסעות מאזור המלונות לפארק עצמו.

לים או לבלגיה?

חבילת טוס וסע לפריז מאפשרת לכם להגיע גם למחוזות ולנופים אחרים. מי שחייב לשלב ביקור בחופים בכל טיול, יכול למצוא זאת גם בצרפת. ניתן לנסוע מערבה לפריז ולהגיע לחופים חביבים. עם זאת, אל תצפו למזג אוויר ים-תיכוני או לחופי הריביירה הצרפתית, מדובר בצפון צרפת – מזג אוויר קריר וחופים סבירים ולא יותר.
למי שמעוניין לשלב בביקורו גם גיחה לבלגיה, תוכלו להגיע בקלות שכן יש כבישים מהירים המחברים את הבירה הצרפתית לבלגיה. תוכלו לבחור את אתם מעוניינים לבקר בחלק הדרומי של בלגיה (וולוניה שבה מדברים צרפתית) – מומלץ להגיע לאזור הארדנים במערב המדינה וליהנות מ