נגישות
אל: הנהלת "אגד טורס"
 
הנדון: מכתב תודה על מסע מרתק ל"הודו -המיטב"בהדרכת המדריך ישראל טייבר
 
אנו חברי קבוצת מטיילי "אגד טורס" ל"הודו -המיטב",רוצים להביע  במכתבנו זה את שביעות רצוננו מהטיול הנ"ל וזוקפים זאת באופן מיוחד למדריך הטיול ישראל טייבר.
אנו קבוצה שהשתתפה במספר לא מבוטל של טיולים מאורגנים בעולם,לכן התפעלנו מהארגון ואופן התנהלות המדריך לאורך כל מסלול הטיול: ישראל טייבר הוכיח את יכולותיו בידע  המעמיק במגוון תחומים בתרבות המקמית.הסבריו היו ענייניים ובמינון המתאים.
כמו כן  הכין אותנו במפגש ההכנה באופן יסודי לקראת הטיול ,עם טיפים ועיצות מועילות מאוד!
באופן מיוחד יש לציין את יחסו הסבלני והסובלני לכל אחד ואחד מחברי הקבוצה!
למרות המסע הקשה במדינת ענק זו, הוא גילה כושר ארגון ,תמרון שקול ועמידה בלוח זמנים באופן מדהים,וכל זאת בשקט ובשלווה ויצר אווירה נעימה לאורך כל הטיול!!!
 
חזרנו מלאי חוויות מעשירות ,סיפורים מרתקים וכמובן חומר למחשבה...
 
יישר כוח למדריך הראוי לכל מילות השבח,ונאחל כמובן המשך הדרכה פוריה!!
 


ישראל היקר,
עם המון ציפייה וציפיות מהמדינה שהיא בעצם מעצמה תעשייתית הגדולה בעולם, ועם המון צימאון בלתי נדלה להכרת התרבות הסינית על כל מאפייניה, ודרך החיים שלהם.
נפגשנו והצטלבנו בנתב"ג ומשם יצאנו למסע מרתק שבו ליוותה אותנו צעד אחר צעד, ובאופן מתמיד העשרת והרחבת לנו את האופקים והידע.
וכך עם אישיותך הנעימה, היחס האישי, האמפטיה וביחד עם היכולת הוורבלית שלך, הצלחת לגעת בכל קשת הגילאים, והכל בנועם רגישות וחיוך רחב. וללא ספק ישראל, אתך עלינו על דרך המלך.
היום אנו רוצים להודות לך על היחס הנתינה הסבלנות הסובלנות, ועל כך שכולנו יוצאים מהמסע שופעים אינפורמציה ידע, תחושת סיפוק והנאה.
 
המשך בעשייתך המבורכת,
 
אוהבים אותך מאד
הקבוצה הכי שווה
20.10.2016