נגישות
אמירויות

איחוד האמירויות 7 ימים / 6 לילות

טיול אל איחוד האמירויות הוא לא רק מגדלים קניות וים.
בטיול שלנו תמצאו גם תרבויות שונות, ארכיטקטורה מדהימה, מוזיאונים, גנים מופלאים, המדבר ושלל הפעילויות בו ואת נופי בראשית בהרי הענק אל מול המפרץ הפרסי.
יעד חדש ומרתק בקרב הישראלים בו תיהנו מאוכל מעולה והכנסת אורחים.

 

מסלול טיול:
 
יום 1 ב' : ת"א – דובאי – סיור פנורמי  
ניפגש בשדה התעופה לטיסה ישירה לדובאי ,לאחר הנחיתה בעיר וסידורים פורמאליים בשדה נצא לסיור פנורמי ראשון  להכרות ראשונה עם העיר.  
דובאי היא עיר גורדי השחקים , נמלים וחופים, שבה חברות ענק עולמיות ותיירות חופים ושמש. אוכלוסיית העיר מורכבת מאזרחי המדינה אך גם מכמות אדירה של מהגרי עבודה מכל העולם וכך הופכת העיר לעיר קוסמו האווירה בדרך כלל סובלנית לכל הדתות וניתן לראות גם כנסיות ומקדשים. האזור המערבי של דובאי נהנה מחופים חוליים, שהוגדלו על ידי בניית איים ענקיים מעשה ידי אדם מול חופי העיר. 
כבר עם תחילת הנסיעה אל עבר העיר נחשף אל הארכיטקטורה המרהיבה של העיר ואין ספור גורדי השחקים המרהיבים.  לאחר מכן נמשיך למלוננו ובמידה והזמן יאפשר נעצור לתצפית ותמונה אל מול בורג אל ערב הידוע. 
 
יום 2 ג': דובאי המודרנית – בורג אל ערב – תצפית מבורג חליפה  מופע מזרקות 
לאחר ארוחת הבוקר נצא ליום שכולו דובאי – והאייקונים הידועים שלה. נתחיל בתצפית על שלל הבניינים המדהימים בקו הרקיע המהמם של העיר, נמשיך לביקור  במרינה היוקרתית ,ונבקר באיי התמרים – פאר היצירה של דובאי, שהם בין עשרת האיים המלאכותיים הגדולים בעולם. נוכל לראות מקרוב את מלון בורג’ אל ערב המתהדר בשבעה כוכבים, צורתו כמפרש והוא מתנשא לגובה 321 מטר. נראה את המסגרת של דובאי, מבנה מיוחד בצורת מסגרת תמונה מוגדלת המציגה נופים של 360 מעלות מגובה 150 מטר.
נעלה לתצפית ממגדל בורג’ ח’ליפה, המגדל הגבוה בעולם ונחשב לאחד האטרקציות הגדולות בעולם בשל גובהו המתנשא לגובה של 828 מטר בעל עיצוב מדרגות שמצטמצם כשהוא מטפס כמו מזרק לשמיים. בתוכו תוכלו למצוא עוד כמה הישגים שהבעלים כבשו כמו בריכת השחייה הגבוה בעולם, המסגד הגבוהה בעולם והמעליות המהירות בעולם.
את היום נסיים במופע המזרקות המרהיב 
 
יום 3 ד': דובאי - אבו דאבי - מוזיאון הלובר - מסגד השייח זאיד - דובאי 
לאחר ארוחת הבוקר נצא בנסיעה לאמירות אבו דאבי, העיר העשירה ביותר בעולם, הבירה המדינית והפוליטית של איחוד האמירויות. העיר משמשת כמקום מושבו של נשיא האיחוד, ולצורך כך הוקם המתחם הנשיאותי בה. כמו כן מוסדות המדינה ממוקמים בה. העיר מתאפיינת בשילוב יוקרתי בין מלונות פאר, חופי ים וארכיטקטורה חדשנית, והיא נחשבת לעיר תרבותית, עם ריבוי של מסגדים מרהיבים ומוזיאונים מרתקים. נבקר במסגד הגדול של שייח’ זייד, מבנה 
שנחשב למוקד עלייה לרגל למבקרים מוסלמים ולא-מוסלמים כאחד. הקמת המסגד הייתה יוזמתו של נשיא המדינה הקודם אשר ביקש להקים מבנה שיאחד בין המגוון התרבותי של העולם המוסלמי, עם זיקה היסטורית ומודרנית של אדריכלות ואומנות ונפתח למתפללים בשנת 2007. נראה את מלון הפאר "ארמון האמירויות", הידוע כמלון שעלות בנייתו היא היקרה בעולם. למלון מעגן סירות ומנחת מסוקים משלו. על המלון נבנו 114 כיפות שכל אחת מהן בגובה 60 מטרים. בסמיכות למלון הוקמה אנדרטה לכבודו של מיסד האחוד. שש שנים של עבודה נדרשו להשלמתה.
 נבקר גם במוזיאון הלובר - מהמוזיאונים המרשימים בעולם , עם מגוון רחב של יצירות אומנות, הבנוי במבנה אדריכלי עוצר נשימה. 
בתום הביקור נחזור בנסיעה למלוננו בדובאי.
 
 
יום 4 ה': דובאי - קניון דובאי - ספארי ג'יפים בשקיעה אירוח בדואי, ארוחת חאפלה ומופע. 
לאחר ארוחת הבוקר נקדיש את חלקו הראשון של היום לביקור בקניון דובאי שגם הוא כמובן נחשב למרכז הקניות הגדול בעולם, שמכיל בתוכו גם אקווריום ענקי, מפלים , מסעדות וגם חנויות לקניות.
בחלקו השני של היום נצא לחוויה מדברית  מדהימה - טיול ג'יפים וגמלים בדיונות המפורסמות. 
נצא בנסיעה על הדיונות בשעות ערביים , נראה את הקסם המדברי , ואת השקיעה המרהיבה, את הסיור נסיים באירוח בדואי מסורתי הכולל ארוחת ערב מדהימה וססגונית ומופע של ריקודים מסורתיים כמיטב המסורת הבדואית .
                           
 
יום 5 שישי: דובאי הגן המופלא – הכפר הגלובלי  
לאחר ארוחת הבוקר נצא לשתיים מבין האטרקציות החשובות והמיוחדות ביותר בדובאי. נתחיל בביקור ב"גן המופלא" שהוקם בשנת 2013 על שטח של 72 דונם. זהו גן הפרחים הגדול בעולם. הנמצא במדבר וגדלים בו כ- 50 מיליון סוגי פרחים וכ- 250 מיליון צמחים. הפרחים מעוצבים בצורות שונות ומרהיבות  מטוס, מבנים ודמויות שונות. , נבקר גם בגן הפרפרים הנמצא במתחם.
בחלקו השני של היום נבקר בכפר הגלובלי, מתחם תיירות ענק בו תמצאו יותר מ-30 דוכנים שמייצגים יותר מכ-70 מדינות שונות. בכל דוכן תמצאו מגוון פעילויות והופעות, מאכלים מסורתיים, ומזכרות מקומיות.
במתחם הנחשב לגדול בעולם מסוגו – יש אטרקציות לילדים, דוכני שעשועים, מתחמי קניות ואוכל. 
 
 
 
יום 6 שבת: דובאי הרובע העתיק – השווקים – שייט – שכונת ג'ומוריה – קניון אמירטס
לאחר ארוחת הבוקר  נתחיל את סיורנו בעיר בחלק “הישן” של דובאי, המכונה גם הרובע ההיסטורי אל פאחידי. הכול התחיל משם, וגם כיום זהו לבה הפועם של העיר. האזור  מלא במוזיאונים ואטרקציות תרבותיות, גלריות אומנות, ומסגדים מרשימים. נראה את  מוזיאון דובאי, ואת בניין העירייה הראשון, הגלריה לאומנות עכשווית, ומרכז התרבות על שם שיח’ מוחמד. נמשיך לביקור  בשווקיה הידועים של העיר, נתחיל בשוק הזהב עם סחורות בשווי מאות מיליוני דולרים, שוק תבלינים עם ניחוחות בלתי נשכחים, ובזארים אוריינטליים. נסייר בשכונה היוקרתית ג'ומרייה בתי השכונה הם בתים פרטיים נמוכי קומה המוקפים חומות ובחצרם חונות מכוניות פאר, שם נמצא מסגד ג’ומיירה המפורסם ומהיפים בדובאי ובית שייח’ סעד (ביתה לשעבר של המשפחה השלטת).  במהלך הסיור נצא גם לשייט בסירת דאו מסורתית במפרץ.
נמשיך לביקור בקניון אמירטס העצום הכולל בתוכו אף אתר סקי מרהיב.
 
יום 7 א': דובאי – אמירות שרג'ה - תל אביב   
 
לאחר ארוחת הבוקר נצא לביקור באמירות שרג'ה שם נבקר בשוק הכחול, הידוע במכירת עבודות יד, 
נראה את  מסגד פייסל שהיה מתנה מהמלך פייסל ז"ל לאמיר של  שרג'ה.  נבקר במוזיאון לתרבות האיסלם ולאחר מכן ובהתאם לשעת הטיסה זמן לקניות אחרונות והעברה לשדה התעופה לטיסה חזרה לתל אביב. 
 
 
תוכנית הטיול מתארת את האתרים בהם נבקר, אך לא את סדר הביקורים או כיוון הנסיעה.
 
 
 
 
המחיר כולל:
טיסות הלוך ושוב תל אביב - דובאי
אוטובוס תיירים נוח וממוזג
לינה במלון מדרגת תיירות 5 כוכבים . 
חצי פנסיון   
מדריך טיולים ישראלי .
כניסות לאתרים כפי שמצוין במסלול
טיפים לנותני שירותים מקומיים: נהג ומדריך מקומי 
המחיר אינו כולל:
ביטוחים
הוצאות אישיות
סבלות
טיפ למדריך הישראלי (מקובל לתת 4 אירו לאדם ליום)
 
 
 
תנאים ותנאי ביטול: 
*על הדרכון להיות בתוקף למשך לפחות ששה חודשים ממועד היציאה. 
*בנחיתה בדובאי יש בדיקת קורונה מדגמי או כולם (תלוי ביום) ולאחריה נסיעה למלון וארוחת ערב . 
עד למחרת ב 6 בבוקר הרשויות דואגות להעביר את התוצאות וניתן לטייל חופשי . 
*אבו דאבי – יום הטיול לאבו דאבי תלוי בנהלי הכניסה לאמירות לפי מצב הקורונה . במידה והיה ויוטל סגר או ביטולי טיסות עקב הנחית ממשלה בעקבות הקורונה העסקה תבוטל ללא עלויות. 
 
ביטולים
*סגר או כל פעולה שמונעת נסיעה עקב החלטות המדינה – ללא דמי ביטול. 
*במידה ומדינת היעד הוכרזה כאדומה וידרש בידוד בחזרה ממנה תבוטל העסקה ללא עלות.  
*במידה ולקוח יוצא חיובי בבדיקת הקורונה לפני הנסיעה : 250$  יחוייבו. 
 
 
ביטול ע''י הלקוח 
 עד 30 ימי עסקים מיום היציאה 25%  מסכום הטיול. 
 מ - 30 עד 14 ימים לפני היציאה 50%  מסכום הטיול . 
 מ - 7 ימים ועד 3 ימים לפני היציאה 75%  מסכום הטיול . 
 מ -  3 ימים ועד יום היציאה יחולו דמי ביטול מלאים .
 הימים מוגדרים לפי ימי עסקים ללא שישי שבת .  
 
במידה ואבו דאבי סגורה ייערך יום טיול לאמירות פוג'ירה  שבמפרץ עומאן שבאוקיינוס ההודי.
 
ט.ל.ח


לפרטים נוספים צרו קשר בטלפון מספר 6414*

או מלאו את טופס הצור קשר  ונחזור אליכם בהקדם