נגישות

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
  •  
  • מנוע חיפוש מלונות בישראל, הזן פרטים:
    בחר תאריכים
    תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
    תאריך נבחר
    תאריכים לא פעילים

דילים לנופש בארץ

לאונרדו פריוילג אילת
06/6 - 09/6
לאונרדו פריוילג

3  לילות  הכל כלול

2185
הרודס ים המלח
06/6 - 09/6
הרודס ים המלח

3  לילות  ארוחת בוקר

2693
מרום גולן
הרודס פאלאס אילת
05/6 - 07/6
אמריקנה

2  לילות  ארוחת בוקר

760
ווסט אשדוד
06/6 - 09/6
ווסט אשדוד

3  לילות  ארוחת בוקר

1950
קראון פלזה תל אביב
16/6 - 18/6
קראון פלזה

2  לילות  ארוחת בוקר

2508
ירושלים
02/6 - 04/6
דן

2  לילות  ארוחת בוקר

1460

נופש בארץ


אין קל ונוח יותר מלבחור את יעד החופשה השנתית שלכם בארץ, פה קרוב לבית אבל כל כך רחוק ממנו בכל ההיצע המגוון שיש לו להציע לכולם. הבחירה בנופש בישראל יכולה להביא אתכם בתוך זמן קצר למקומות נפלאים שלא תיארתם לעצמכם  שיהיו כאלה למרות שחייתם לידם כל השנים. ישראל מציעה מגוון עצום של יעדי תיירות עם מלונות באיכות וברמה בינלאומית לכולם, לכל תקציב ולכל טעם. לא משנה באיזה כיוון תבחרו, ישראל מציעה בכל אזור מזג אוויר משתנה משלו עם נופים ייחודיים לכל טעם ומקומות שכבר היום ברור שאינם נופלים ברמתם ובחוויה שלהם מנופש בחו"ל. והיתרון הכי גדול שלהם שהוא חוסך מכם את כל הנסיעות והטיסות משום שהם קרובים לבית במרחק שעות מספר.

נופש בארץ - צפון

צפון הארץ הוא האזור הירוק ההררי שאוהבים להשוות לאירופה ולצפון אמריקה באיכויות הנופים שלו ובכל מה שניתן למצוא בו בשפע – ירוק וכחול, הרים וגבעות, יערות ומאגרי מים מרעננים, מעיינות ונחלים, והכל באווירה נהדרת של שלווה פסטורלית אי שם בהרים, ליד הכנרת. נופש בטבריה מביא אתכם לגליל וממנו במרחק נסיעה לכל האטרקציות הכי יפות לחובבי טבע וספורט אתגרי, לחובבי רוחניות כמו צפת העתיקה, לסקרני התרבות השכנה שלנו כמו נצרת, ולכל המרחב הכפרי על חוותיו והיקבים שלו בצפון.

נופש בארץ - ירושלים

ירושלים היא חופשה בפני עצמה, עיר הקודש והחול האהובה והיא מציעה לכם את המגוון המסעיר ביותר שאפשר למצוא בישראל. אין מי שלא נסע לירושלים והתפעל ממנה ומהרוחניות שלה, מהארכיטקטורה החדשה והעתיקה גם יחד, מהאתרים הקדושים לשלוש הדתות ומהסיפורים ההיסטוריים שמלווים אותה באתרי ארכיאולוגיה.מלונות יפהפיים, קניונים יוקרתיים ואתרי קניות צד מתחמי בילוי לכל גיל ביום ובלילה, מוסדות השלטון והדמוקרטיה הישראלית ואפילו טבע הררי נפלא מסביב, מה עוד אפשר לבקש מעיר אחת?

המקום המרגיע ביותר בעולם
במקום הנמוך ביותר בעולם תוכלו להטעין את עצמכם פיזית ונפשית לקראת שנה נוספת של שגרה, להתפנק בטיפולי יופי ובריאות בספא המפוארים במלונות, לצוף על מי ים המלח התכולים ולהתמרח בבוץ לפני שאתם טובלים במרחצאות המינרליים. האוויר והשמש של ים המלח ימלאו אתכם שווה והתרגעות מהסוג שילווה אתכם לאורך זמן.

עיר המסיבות הבלתי נגמרות
בסוף העולם ישנו מקום מיוחד שבו אפשר לבלות עם כל המשפחה וגם לבד. ביום בטן-גב ובלילות מועדוני העיר מזמינים אתכם למסיבות. אין כמו אילת לנופש בישראל מהסוג שמשאיר זיכרונות מיוחדים במינם.