נגישות

טיולים מאורגנים


יש מקומות שאליהם נוסעים לפחות פעם אחת בטיול אורגן כדי להבטיח שלא תחמיצו שום פנינה ושום סיפורים מרתקים הידועים רק למדריכים המנוסים שמכירים את המקום טוב מכולם.בימים אלה נדמה שאפשר למצוא דרך האינטרנט את האטרקציות הכי שוות בקלות, אבל זאת בדיוק הנקודה: האטרקציות המיוחדות באמת אינן נמצאות במקום שאפשר למצוא אותן בקלות ג במאגרי מידע, אלא הם סודות השמורים עם האנשים שחיים את השטח מדי טיול ומכירים כל פינה וכל מדרגה שעליה שווה להתעכב ולספר את סיפור המקום.

טיול מאורגן פשוט מסדר לכם את החופשה

החוויה המאורגנת מתחילה עוד לפני שנוסעים, כשאתם בוחרים את היעד שאליו אתם רוצים לנסוע ויודעים שאתם בידיים טובות בכל יעד בעולם, משום שהכל מאורגן מראש ולכם לא נותר אלא להופיע לטיסה. למען האמת, עד שמתנסים בזה ממש אף פעם לא תדעו עד כמה עמוקה החוויה שתחוו כאשר תסעו עם מדריכים מנוסים שייקחו אתכם למקומות הכי יפים שבשבילם נסעתם עד קצווי העולם. הערך המוסף של כל טיול הוא הידע העצום של המדריך הממתין לכם בשדה התעופה ודואג לכל צורכיכם, ומוביל אתכם לאטרקציה הבאה.

לנסוע לטיול מאורגן עם מי שיודע הכל

אין צורך לחפש מידע על שעות פתיחה וכרטיסים, על מסלולים מענייניים וייחודיים שיעשו את הטיול לחופשה מעולה, אין צורך לחקור כדי להפתיע עם טיפים שמצאתם באינטרנט משום שבדיוק בשביל זה יש לכם מדריך מנוסה שמספר לכם את כל מה שאתם צריכים לדעת, והרבה יותר, כדי להרגיש שהטיול שלכם היה הטוב מכולם.מסלול הטיול גלוי וידוע אבל אתם  טיולים מאורגנים הם הדרך האידיאלית לנסוע מקומות בהם לא כדאי להיות לבד, לעבור יחד את החוויה המפעימה עם אנשים ידידותיים שכולם רוצים ליהנות אתכם, עוזרים זה לזה בעת הצורך ועושים שמח בזמן הנסיעות ממקום למקום.

המסלולים הכי מרתקים בטיולים מאורגנים

בין אם תבקרו בקרמלין העצום ברוסיה או במסעדות העממיות במרוקו, בנופי הפרא של אתיופיה או בשמורות הטבע הענקיות של ארצות הברית, בערבות ארגנטינה או בקרנבל של ברזיל, בתעלות המים של וייטנאם ושדות האורז של קמבודיה, בבתי הקפה הקלאסיים של אוסטריה ובנופים הכפריים של מזרח אירופה שטרם התמסחרה, בחופים הבתוליים של קובה, באגמים של צפון איטליה, בפגודות ובמקדשים של סין העתיקה, במופעי הפלמנקו האותנטי של ספרד, התרבות הססגונית ושופעת הטעמים והניחוחות של הודו, כל המקומות האלה יהיו שגרתיים פחות ויקומו לתחייה בטיולים מאורגנים שייקחו אתכם במדויק להרפתקה הכי טובהשל חייכם.