נגישות

טיולים מאורגנים למרוקו מבית אגד תיור ונופש

טיול למרוקו
10/11 - 20/11
מאורגן למרוקו

10  לילות  חצי פנסיון

$1499
כולל סהרה
טיול למרוקו
04/12 - 14/12
מאורגן למרוקו

10  לילות  חצי פנסיון

$1555
חנוכה
טיול למרוקו
22/12 - 01/1
מאורגן למרוקו

10  לילות  חצי פנסיון

$1599
טיול למרוקו
15/3 - 25/3
מאורגן למרוקו

10  לילות  חצי פנסיון

$1499
פסח
טיול למרוקו
12/4 - 23/4
מאורגן למרוקו

11  לילות  חצי פנסיון

$1549

מידע על מרוקו

טיול מאורגן למרוקו : טיולים מאורגנים למרוקו עם אגד תיור

אגד תיור מוציאה אתכם ל- טיולים מאורגנים למרוקו הנפלאה, מדינה בעלת קסם ייחודי שמציעה תענוגות ואטרקציות שכמו נלקחו מסיפורי האגדות, וכל זאת במרחק מספר שעות טיסה מישראל. טיולים מאורגנים למרוקו יעניקו לכם חוויה עשירה במקומות בילוי וערים אקזוטיות והיא מספקת למבקרים בה שפע של חוויות מעשירות ומגרות חושים.

טיול מאורגן למרוקו - המסלול

מרוקו היא אחד היעדים הפופולאריים ביותר בקרב ישראלים בשנים האחרונות שמעדיפים ליסוע עם טיולים מאורגנים למרוקו אשר שמקלים עליהם את ההתמצאות במדינה ולוקחים את התייר לכל המקומות היפים והאטרקטיביים ביותר עם מינימום של עלויות מיותרות וסיבוכים בירוקרטיים. טיולים מאורגנים למרוקו של אגד תיור ונופש ייקחו אתכם לכל האתרים המובילים במדינה המרתקת וזו וכמובן שנעבור גם בערים המרכזיות הלוא הן מרקש, פס, רבאט וקזבלנקה על השווקים הצבעוניים שלהן, ההיסטוריה העתיקה והפסיפס האנושי החם והמרתק שלהן.
טיולים מאורגנים למרוקו הם מגוונים ויש מסלולים שונים בהתאם לסוג הטיול המאורגן ואורכו, אבל רובם יעברו בערים המרכזיות של מרוקו שהזכרנו למעלה יחד עם ביקור באטרקציות מובילות ביניהן וטיולים אחרים ישימו דגש עם ערים נוספות כגון אגאדיר – עיר חוף ציורית שמושכת תיירים מכל רחבי העולם תודות למזג האוויר הנוח וחופי הים הרחבים שלה. אגב חופים, מרוקו הופכת בשנים האחרונות למדינת יעד מועדפת על גולשי גלים וחובבי שמש שנהנים כאן מקו חוף ארוך במיוחד המפרש בצד אחד לאורך האוקיינוס האטלנטי ובצדו השני לאורך הים התיכון.
כמעט כל אחת מהערים הגדולות מרוקו שווה טיול מאורגן בפני עצמה, אך אנו נקפיד לקחת אתכם לכל האטרקציות המרכזיות בין אם מדובר במרקש, פס, רבאט, קזבלנקה או אגאדיר, עליה כבר פירטנו כאן. יחד עם זאת, אין כמעט שום ספק שעבור רוב הישראלים הנוסעים אל טיולים מאורגנים למרוקו יהנו מהאטרקציה המרכזית שהייתה ונשארה והיא קזבלנקה – לא רק בגלל הקונוטציות ההוליוודיות והעבר היהודי של העיר אלא גם בגלל יופייה הייחודי, המראות והריחות של רוכלי הרחוב שהם אחד מסימני ההיכר שלה והארכיטקטורה המרהיבה של בתיה העתיקים על סמטאותיהם המתפתלות.

 
להזמנת טיול מאורגן למרוקו התקשרו עכשיו 03-9204777