נגישות
חבילות שייט

חבילות שייט רויאל קריביאן קיץ 2019

כולל טיפים באונייה

שייט בפיורדים הנורווגים
24/5/19 - 02/6/19
חבילת שייט לפיורדים הנורווגים - מקופנהגן

9  לילות  פנסיון מלא

$2199
שייט לאיי יוון
23/6/19 - 30/6/19
חבילת שייט לאיי יוון 7 לילות מרומא

7  לילות  פנסיון מלא

$1799
מקומות אחרונים
שייט מאורגן לאיים הבריטיים
18/7/19 - 30/7/19
שייט מאורגן לאיים הבריטיים כולל כניסות לאתרים

12  לילות  פנסיון מלא

מובטח!

$4099
שייט לים הבלטי
28/6/19 - 07/7/19
חבילת שייט לים הבלטי משטוקהולם

9  לילות  פנסיון מלא

$2299
שייט לים הבלטי
12/7/19 - 21/7/19
חבילת שייט לים הבלטי משטוקהולם

9  לילות  פנסיון מלא

$2399
שייט לים הבלטי
חבילת שייט עם חברת רויאל קריביאן בתוכנית: 10 לילות הפלגה, לילה בקופנהגן

יציאה: 19/6/19 | מחיר יפורסם בקרוב

פרטים נוספים
שייט לאיי יוון
08/9/19 - 15/9/19
חבילת שייט לאיי יוון 7 לילות מרומא

7  לילות  פנסיון מלא

$1799
שייט לריביירות הצרפתית והאיטלקית
חבילת שייט עם חברת רויאל קריביאן בתוכנית: 7 לילות הפלגה באוניה אואזיס

יציאה: 18/8/19 | מחיר יפורסם בקרוב

פרטים נוספים
שייט מאורגן כולל הכל, לחצו לפרטים

חבילות שייט – קונים באגד תיירות ונופש!

בשנים האחרונות, יותר ויותר ישראלים מגלים את ההנאה המיוחדת שביציאה להפלגות נופש ארוכות בים. השייט הוא אחד מענפי התיירות המתפתחים ביותר בעולם. אנשים רבים רוצים לצאת אל הים, לראות נופים לא שגרתיים ולהגיע למקומות נופש שונים בדרך ייחודית ומהנה במיוחד. אצלנו באגד תיור ונופש תוכלו ליהנות ממגוון חבילות שייט מתקדמות, עם כל מה שאתם צריכים בנופש שלכם.

קרוזים

עם התפתחות הענף של השייט והקרוזים, יותר ויותר ישראלים מחפשים חבילת שייט מלאה, אשר כוללת לא רק את הקרוז עצמו, אלא גם לינה במקום שאליו מגיעים, סיורים בחופים הנפלאים שנמצאים בדרך ו/או ביעד, וכן הלאה. ממש כמו חבילות נופש רגילות, אשר כוללות טיסות, לינה במלון וסיורים במדינת היעד, גם חבילת שייט טובה תכלול את כל הדברים האלה, ותאפשר לתיירים ליהנות מן השייט בצורה מלאה, מבלי לחפש מקומות לינה חדשים או לתייר מבלי לדעת לאן הולכים. החבילות המושלמות מאפשרות לתיירים ליהנות מכל רגע של הנסיעה בצורה מושלמת. חבילות שייט קיימות למגוון רחב של יעדים, כמו למשל הים האדריאטי, הים הבלטי, הפיורדים הנורווגיים, אזור האיים הקריביים, אלסקה ועוד מגוון יעדים תיירותיים ונפלאים.

שייט ברגע האחרון

אנשים רבים מתכננים קרוזים חודשים רבים מראש, ומתכוננים אליהם היטב. אך לא תמיד זה קורה. לפעמים נוצרת הזדמנות פתאומית לחופשה, או סיבה מיוחדת שדוחפת אותנו לצאת לנופש כלשהו בהקדם. הפלגות נופש לא חייבות להיות מתוכננות זמן רב מראש – לא מעט אנשים יוצאים לשייט ברגע האחרון. במצב כזה, כל מה שצריך לעשות הוא לדעת איך לבחור את הקרוז בצורה נכונה. חשוב מאד להתחיל בהגדרת תקציב לנופש, על מנת לדעת מהו אורך השייט שניתן לקבל, ומהם היעדים האפשריים מבחינה תקציבית – ולבחור מתוכם. בנוסף, חשוב לברר על החברה המפעילה את הנופש, ולוודא שהחבילה נמכרת על ידי חברה בעלת מוניטין, על מנת שתוכלו לשמור על הבטיחות שלכם.

אגד תיירות ונופש

אגד תיירות ונופש עוסקת בענף הנופש כבר למעלה מ-50 שנה. החברה מאורגנת, יעילה, מיומנת ומקצועית, והיא משיגה ללקוחותיה מגוון סוגים של מסלולי תיירות, תכנים ויעדים חדשים מכל הסוגים, לכל סוגי החופשות. אגד תיירות ונופש עוסקת הן בתיירות פנים והן בתיירות חוץ, ומציעה ללקוחותיה מן הארץ ומחוץ לארץ חבילות נופש מושלמות בכל יעד שהוא.
רוצים לקנות חבילות שייט משתלמות ומדהימות? בואו ליהנות מחופשה מושלמת, רק עם אגד תיירות ונופש!