טיול מאורגן לשומרי מסורת

הצג רשימת יעדים לבחירה

טיולים מאורגנים לשומרי מסורת

גאורגיה לשומרי מסורת
פארקים באירופה לשומרי מסורת
היער השחור לשומרי מסורת

טיולים מאורגנים לשומרי מסורת

חלק נכבד מן האוכלוסיה הם שומרי המסורת. טיול מאורגן שגרתי שאינו טיול מאורגן לשומרי מסורת יכול להוות בעיה עבור שומרי מסורת הזקוקים ללו"ז שמכבד את השבת ומסלול שמכבד את הכשרות ועוד אלמנטים חשובים אחרים כגון מנוחה בשישי שבת וקרבה לבתי כנסת בשישי שבת לדתיים ולשומרי המסורת. לכן אגד תיור ונופש דואגת גם לקהילת שומרי המסורת ומוציאה טיולים מאורגנים לשומרי מסורת.

טיולים מאורגנים לשומרי מסורת מבית אגד תיור

אגד תיור ונופש מוציאה טיול מאורגן לשומרי מסורת למגוון יעדים. טיולים לשומרי מסורת מכבדים את השבת והכשרות ומציעים אוכל כשר, לוח זמנים מתאים לתפילות וקירבה לבתי כנסת.

טיולים מאורגנים לשומרי מסורת

מאפייני הטיולים המתאימים לשומרי מסורת ברורים מאוד וקבועים: נוסף על תכנים הולמים ומעניינים הקרובים גם לעולמם, יש לספק את התנאים המתאימים לשמירה על אורח החיים המסורתי והדתי בלי פשרות ובלי מכשולים. כדי לטייל בחו"ל יש צורך לבנות לוח זמנים שלוקח בחשבון את כניסת השבת ויציאתה ולא להחמיץ את הנסיעות והביקורים במקומות המעניינים שפתוחים בעיקר בסופי שבוע. בניית תכנית טיול כזה מבוססת על כל השיקולים שעשויים להתאים לשומרי מסורת, כולל ביקור באתרים המדברים לקהל יהודי דתי, בגלל חשיבותם או בגלל הרלוונטיות שלהם לחיים היהודיים גם מחוץ לישראל, כמו בתי קברות יהודיים, כמו בתי כנסת עתיקים ומעניינים, כמו מוזיאונים יהודיים ובתי קהילות יהודיות ברחבי העולם.
 

בחירת מלונות המתאימים לשומרי מסורת

יש להתמחות במלונות שיכולים להגיש ארוחות כשרות או שהם נמצאים בקרבת מקום לחנויות מזון כשר מוכרות רשמית. כמו כן, במלונות כאלה המכירים בצורך במזון כשר ניתנת אפשרות להכין כריכים לצהריים. המלונות שמתאימים לקהל מסורתי הם מלונות שמכבדים את השבת שלהם ולכן או שיש שם מעלית שבת או שהחדרים יהיו בקומות הנמוכות והנוחות לטיפוס גם אחרי יום מעייף. כמו כן, מנוחת השבת לא תופרע במלונות שפעילים ורועשים מאוד דווקא בסופי שבוע, כדי לכבד את שלוות השבת. מלונות המתאימים לטיולים מאורגנים לשומרי מסורת לוקחים בחשבון גם מוסדות דת שונים בקרבת המלונות, כמו בתי כנסת קרובים ומתאימים לתפילות. המסלול יעבור תמיד במקומות שבהם תוכלו ללון קרוב אליהם במרחק הליכה נוח גם בימי חול.

מקומות מעניינים וראויים לביקור

במקומות שאליהם יוצאים הטיולים המאורגנים לשומרי מסורת לא פוסחים על האטרקציות הראויות וההכרחיות לביקור בכל מדינה שאליה נוסעים – תאילנד, יוון, מרוקו, הודו או סין. כל המקומות האלה צופנים בחובם מסלולי טיול יפהפיים שמביאים אתכם לחקור את המקומות האקזוטיים והייחודיים ביותר. במרוקו תוכלו לבקר בערים המרתקות שלה שממנה עלו לארץ כל הסיפורים על חיי שכנות מעניינים וכל כך הרבה מאפיינים תרבותיים שאימצנו גם כאן בישראל, כולל מוזיקה וקולינריה עשירה. בתאילנד תבקרו בכל המקומות הקסומים שבגללם חוזרים תיירים מדי פעם לחופשה חלומית ואקזוטית שמעניקה את ההתרגעות האולטימטיבית כשהיא משולבת בחיים המודרניים ובגן עדן של שופינג. סין היא היפהפייה הקלאסית של הטיולים המאורגנים, ורק מי שיבקר בה יבין את משמעות גודלה ואת השילוב המוצלח שבין המסורתיים של סין עם המאפיינים המודרניים המצעידים אותה בעקביות למעמד מעצמה. בכל הטיולים האלה תיהנו מתנאים אידיאליים לשומרי מסורת מבלי לוותר על אף מצווה.
 

לפרטים נוספים והזמנת טיול מאורגן לשומרי מסורת, פנו אלינו בטלפון 6414*
 

 
שלח