דילים לפריז

דילים לפריז

הצג רשימת יעדים לבחירה
* ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש.

חבילות נופש לפריז

דיל לפריז
דיל לפריז
דיל לפריז

מידע על פריז

דילים לפריז

העיר פריז נמנית בין אתרי התיירות המבוקשים ביותר בעולם. ההיסטוריה המפוארת, אתרי התיירות הרבים, מוסדות התרבות והקולינריה, היין והשמפניה הצרפתית, ובעיקר הרומנטיקה הנשפכת מכל פינה בעיר, מביאים אל עיר האורות מעל ל-30 מיליון תיירים מדי שנה.
כיעד תיירותי ומערבי מבוקש, חופשה בפריז עשויה להיות יקרה מאוד. עם זאת, ישנן מספר דרכים להוזיל את עלויות הנופש. אחת מהן, היא רכישתן של חבילות נופש לפריז. חבילות הנופש לפריז או דילים לפריז כוללים בדרך כלל טיסה ומלון. עם זאת, ניתן למצוא דילים לפריז הכוללים מעבר לטיסות וללינה, גם השכרת רכב. חבילות נופש לפריז הכוללות השכרת רכב הן הדרך היעילה ביותר לצאת מגבולותיה של פריז ולתור את סביבתה. ישנם אתרי תיירות רבים ומומלצים מחוץ לעיר, כאשר המפורסם שבהם הוא פארק השעשועים "דיסנילנד פריז", אשר נמצא במרחק נסיעה קצרצרה מהעיר.
דילים לפריז - יש מעט מאוד מקומות בעולם אשר נותנים את הטון בתחומים כה רבים. פריז מהווה מרכז תרבותי מוביל במגוון תחומים. בתחום האופנה, המושג "הוט קוטור" (אופנה עילית) הומצא לראשונה בפריז של שנות הארבעים. בתחום הקולינריה, המונח "נובל קוויזין" (המטבח החדש) אשר נהגה לראשונה במאה השמונה עשרה, חודש בפריז של שנות השישים. הדוגמאות הן אינסופיות, שכן פריז היוותה מרכז תרבותי כבר מהמאה העשירית לספירה, ועדיין מובילה בתחומים רבים.

חבילות נופש לפריז - אטרקציות ואתרי תיירות

את רשימת אתרי החובה בפריז, מוביל מגדל אייפל אשר הפך לסמלה המובהק של העיר. בנוסף, חבילות נופש לפריז אינם מושלמות ללא ביקורים במוזיאון הלובר, השאנס אליזה, שער הניצחון, כנסיית נוטרדאם והמולאן רוז'.
בהזמנת דילים לפריז, פריז מציעה למבקריה גם סצנת בילויים שוקקת, הכוללת מועדונים, תאטראות, מסעדות מובילות ושופינג איכותי לחובבי הקניות. מומלץ לבקר בתאטרון אודיאון, אשר נוסד במאה השמונה עשרה, ונמנה בין חמשת התאטראות הלאומיים של צרפת.
בנוסף, פריז מכילה מגוון רחב של פארקים וגנים ציבוריים מרהיבים, אשר הכניסה אליהם אינה כרוכה בתשלום, כדוגמת גני טווילרי, גני לוקסמבורג, ויערות ונסן ובולון מחוץ לעיר.
שלח