אוסטריה

טיול מאורגן לאוסטריה

הצג רשימת יעדים לבחירה

טיולים מאורגנים לאוסטריה

טיול מאורגן לאוסטריה

טיול מאורגן לאוסטריה

$1,143 מחיר לאדם בהרכב שני מבוגרים
הזמן
פראג בודפשט וינה
בין התאריכים, 26/6/24 - 02/7/24 ארוחת בוקר
טיול מאורגן לאוסטריה

טיול מאורגן לאוסטריה

$1,195 מחיר לאדם בהרכב שני מבוגרים
הזמן
פראג בודפשט וינה
בין התאריכים, 03/7/24 - 09/7/24 ארוחת בוקר
טיול מאורגן לאוסטריה

טיול מאורגן לאוסטריה

$1,247 מחיר לאדם בהרכב שני מבוגרים
הזמן
פראג בודפשט וינה
בין התאריכים, 24/7/24 - 30/7/24 ארוחת בוקר
 

טיול מאורגן לאוסטריה

 
אגד תיור ונופש מזמינה אתכם להצטרף אל טיול מאורגן לאוסטריה, מדינה מרהיבה שמאחוריה תרבות עשירה. מדובר במסע אל לב התרבות האירופאים והנופים הקסומים של האלפים עם אגמים צלולים, מצודות וארמונות נישאים, יקבים פוריים, גנים יפהפיים ועוד המון חוויות ומראות בלתי נשכחים.
 

למה כדאי לצאת עם טיול מאורגן לאוסטריה?

 
טיול לאוסטריה אפשר לעשות כמובן באופן עצמאי ברכב שכור. יחד עם זאת, ישנם מספר יתרונות משמעותיים שמעניק לכם מסע מאורגן לאוסטריה עם חברתנו. ראשית, את הטיול מלווים מדריכים בעלי ניסיון רב והיכרות מעמיקה עם התרבות, אורחות החיים, המנהגים, המסורות, ההיסטוריה והקולינריה של אוסטריה. במיוחד במדינה כה עשירה מבחינה חברתית ותרבותית יש חשיבות עצומה להדרכה מקצועית אשר נותנת המון ערך מוסף. שנית, באוסטריה יש המון מה לראות ומה לעשות, והמדריכים שלנו לוקחים אתכם אל המקומות היפים והחשובים ביותר. אנו גם חוסכים לכם זמן חופשה יקר שלא פעם מתבזבז בטיול עצמאי על התעסקויות בירוקרטיות, איתור בתי מלון או בתי הארחה טובים, השכרת הרכב והחזרתו, או תכנון מסלול לא יעיל שמסתכם בנסיעות ארוכות ומיותרות. ולבסוף, את הטיול לאוסטריה אתם עושים עם אנשים שמתעניינים בדיוק כמוכם במדינה היפהפייה, כך שתבלו כמה ימים נפלאים בחברה טובה ומעניינת.
 

מה רואים בטיול מאורגן באוסטריה?

 
טיול מאורגן לאוסטריה עשוי להביא אתכם למגוון אתרים מרהיבים המשתנים בהתאם לתוכנית הטיול, לעונות השנה ולהיבטים נוספים. מה שבטוח: מדובר במסע מרתק מבחינה אינטלקטואלית, תרבותית, חווייתית וויזואלית העובר בנופים שכמו יצאו מתוך גלויה. בין היתר הטיול עשוי לעבור בקניון ליכטנשטיין, מפלי קרימל, ארמון הלבורן, גני מיראבל, מעבר ההרים גרוסגלוקנר, באגם המלכים, בעיר אינסבורק, באגמים האוסטרים, בעיירה באד אישך, בקן הנשרים ששימש כבית הנופש וכמרכז השליטה של אדולף היטלר במלחמת העולם השנייה, ועוד הרשימה ארוכה.
 
לפרטים נוספים על טיול לאוסטריה עם חברתנו, ולביצוע הרשמה, פנו אל נציגי אגד תיור ונופש בטלפון 6414*. התקשרו אלינו ואנו נשמח לענות על כל שאלה הקשורה לטיול.
שלח