מרוקו

טיול מאורגן למרוקו

הצג רשימת יעדים לבחירה

טיולים מאורגנים למרוקו

טיול מאורגן למרוקו
טיול מאורגן למרוקו
טיול מאורגן למרוקו

מידע על מרוקו

טיול מאורגן למרוקו עם אגד תיור

אגד תיור מוציאה אתכם לטיולים מאורגנים למרוקו הנפלאה, מדינה בעלת קסם ייחודי שמציעה תענוגות ואטרקציות שכמו נלקחו מסיפורי האגדות, וכל זאת במרחק מספר שעות טיסה מישראל. טיולים מאורגנים למרוקו יעניקו לכם חוויה עשירה במקומות בילוי וערים אקזוטיות והיא מספקת למבקרים בה שפע של חוויות מעשירות ומגרות חושים.


טיול מאורגן למרוקו 
מרוקו היא אחד היעדים הפופולאריים ביותר בקרב ישראלים בשנים האחרונות ורבים מעדיפים לנסוע  לטיול מאורגן למרוקו. טיול מאורגן עם מדריך מיומן ואיכותי מהווה פתרון מעולה לתיירים רבים מהסיבות הבאות:
·        טיול מאורגן במרוקו מקל על ההתמצאות במדינה ועל קשיי שפה.
·        צוות המדריכים לוקחים אתכם לכל המקומות היפים והאטרקטיביים ביותר במדינה.
·        כקבוצה ניתן להנות ממינימום עלויות, חיובים מיותרים וסיבוכים בירוקרטיים.
במסגרת טיולים מאורגנים למרוקו של אגד תיור ונופש, נבקר בכל האתרים המובילים והמעניינים במדינה המרתקת הזו. וכמובן שנבקר גם בערים המרכזיות - מרקש, פס, רבאט וקזבלנקה על השווקים הצבעוניים שלהן, ההיסטוריה העתיקה והפסיפס האנושי החם והמרתק שלהן.
לפניכם היכרות עם חלק מהיעדים העיקריים שבמסלולי הטיולים למרוקו:
רבאט, עיר הבירה של מרוקו -עם ההגעה לעיר נערוך סיור להתרשמות מאתריה השונים של עיר זו, נבקר ברחבתארמון המלך נמשיך משם למבצר "הריבת" הנבנה לפני כ 1800 שנה, כמו כן נבקרבמאוזוליאום בו קבורים המלכים מוחמד ה-5 חסן ה-2 והנסיך עבדללה, נראה אתמגדל טור חסן משם נמשיך לסיור במלאח היהודי נצפה על בניין הפרלמנט ונטייל בשוק המקומי של העיר.נשלים את סיורנו בעיר ונעלה על חומותיה של קסבת אלהודיה לתצפית לעבר העיר סאלה הנמצאת בצדו השני של הנהר.
העיר מקנס - נערוך סיור להכרת העיר, נטייל בסמטאות, נסתובב בשוקהמקומי "בב אל מנצור" נמשיך לארמון המלוכה המשופץ, נבקר בכיכר אלהדיםוברובע היהודי ובתלמוד תורה .
העיר פס - העיר פס מוגדרת כאתר שימור של אונסק"ו. עיר זו המסמלת את הבירה הדתית והתרבותית של מרוקו,נטייל ברחובותיה וסמטאותיה הצרים והציורים של העיר העמוסה בבתי מלאכההמגוונים שבה. נתחיל את סיורנו במלאח היהודי, נבקר בבית עלמין היהודי ונבקר בקברה של הצדיקה ללה סוליקה ובביתהכנסת העתיק איבן דנאן. משם לבית הרמב"ם, לאחר מכן נמשיך לרחבת ארמון המלוכה וסיור בשוק המקומי בו נראה את הבורסקאים, חנויות הכפתנים והקומקומים וצביעת העורות וחניות הנגרים.
מפלי אוזוד והעיר מרקש - ניסע אל עבר הרי האטלס התיכון, לעבר אחת מפנינות הטבע היפות במרוקו, מפלי אוזוד, מקום המושך אליו תיירים מכל העולם ונקרא עלשם עצי הזית הנמצאים בראשם המפלים. משם נמשיך וניסע לכיוון העיר האדומה – מרקש, עיר מיוחדת על בתיה האדומים נשוטט סמטאות, נלך למלאח שהוא הרובע היהודי העתיק, נבקר בבית הכנסת של מגורשי ספרד-אל עזמה. נגיע לכיכר הגמע אל פנה, הכיכר שוקקת חיים וניתן למצוא בה דוכני אוכל, רוכלים, מרפאים מרקידי נחשים ועוד.. כמו כן נבקר בארמון הבהייה גני מנרה ונצפה במסגד הכותובייה. עם בוקר ניסע לעמק המפורסם ממנו נשקף ההר הגבוה בהרי מרוקו הטובאקל והרי האטלס, האזור רווי נחלים הזורמים למישור הגיבלט ומשם לנהר הטנסיפת. במהלך היום נבקר בחלק מהכפרים שבאזור ונבקר בקברו של הצדיק רבי שלמה בן לחנס. כמו כן נבקר בבית ברברי אותנטי בו נראה כיצד חיו המקומיים בעבר הרחוק נחזור אל העיר ונמשיך בסיורינו במרכזה, נראה את סגנון החיים בעיר. נצפה בקברי הסעידים משם נמשיך לביקור בחנות "100 אלף תבלינים וצמחי מרפא" המפורסמת ונקבל הסבר בשפה העברית על כל תבלין וצמח מרפא.

העיר אגדיר – בדרכינו לעיר אגדיר נעבור דרך אסווירה הידועה גם בשם מוגדור. נבקר בבית הבדונראה כיצד מפיקים את שמן הארגאן המפורסם והידוע בסגולותיו, עם ההגעהלאסווירה נתחיל את סיורנו בביקור בקברו של הצדיק חיים פינטו ומשם למלאחהיהודי הישן והחדש של העיר נבקר בסקאלה המצודה הפורטוגזית העתיקה לאחרהביקור במצודה נגיע לחנות עץ הערער ונצפה בעבודות העץ הייחודיות, משם נמשיךלסיור בנמל המקומי. באגדיר, עיר נופש מודרנית מלאת מסעדות מלונות וחופים יפהפיים - אגדיר העיר הוקמה על ידי הפורטוגזים כעיר נמל, בעבר הייתה בעיר קהילה יהודית גדולה וכיום היא דלה מאד. בשנות ה-60 פקדה רעידת אדמה את העיר שהרסה את רוב מרכז העיר, מאז שוקמה העיר אשר הפכה למוקד תיירותי. נבקר במצודה הצופה על הנמל והעיר החדשה, נבקר בנמל הדייג, בו נראה את צי הספינות, מקור תעסוקה לחלק מתושבי העיר, נכנס לאחד השווקים הצבעוניים, באם הזמן יאפשר יינתן זמן חופשי לקניות וטיול עצמאי בעיר.
העיר קזבלנקה – עיר השוכנת בחופה האטלנטי של מרוקו, כאן צולם הסרט המפורסם "קזבלנקה" בכיכובם של המפרי בוגרט ואינגריד ברגמן. יופייה הייחודי, המראות והריחות של רוכלי הרחוב שהם אחד מסימני ההיכר שלה והארכיטקטורה המרהיבה של בתיה העתיקים על סמטאותיהם המתפתלות.עם ההגעה נצא לסיור הכרות ראשוני בעיר, נלך לאורכה של הטיילת עדלרובע אנפה היוקרתי, משם נמשיך ונצפה על מסגד חסן ה-2 ,כיכר היונים ונבקר בביתהכנסת המקומי.
טיולים מאורגנים למרוקו הם מגוונים ויש מסלולים שונים בהתאם לסוג הטיול המאורגן ואורכו, אבל רובם יעברו בערים המרכזיות של מרוקו שהזכרנו למעלה יחד עם ביקור באטרקציות מובילות ביניהן וטיולים אחרים ישימו דגש עם ערים נוספות כגון: סאפי, אגאדיר – עיר חוף ציורית שמושכת תיירים מכל רחבי העולם תודות למזג האוויר הנוח וחופי הים הרחבים שלה. אגב חופים, מרוקו הופכת בשנים האחרונות למדינת יעד מועדפת על גולשי גלים וחובבי שמש שנהנים כאן מקו חוף ארוך במיוחד המפרש בצד אחד לאורך האוקיינוס האטלנטי ובצדו השני לאורך הים התיכון.
כמעט כל אחת מהערים הגדולות מרוקו שווה טיול מאורגן בפני עצמה, אך אנו נקפיד לקחת אתכם לכל האטרקציות המרכזיות.

להזמנת טיול מאורגן למרוקו התקשרו עכשיו 6414*
שלח