נגישות

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש מלונות בישראל, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  תאריך יציאה
  תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים

דילים בסופ"ש באישור מיידי

דן תל אביב
28/6/18 - 29/6/18
דן תל-אביב

1  לילות  לינה וארוחת בוקר

874
פרימה ת"א
28/6/18 - 29/6/18
פרימה תל אביב

1  לילות  חדר בלבד

496
קראון פלאזה ירושלים
28/6/18 - 29/6/18
קראון פלאזה ירושלים

1  לילות  חדר בלבד

262
אילת
28/6/18 - 30/6/18
מלכת שבא

2  לילות  לינה וארוחת בוקר

1520
גולדן קראון חיפה
28/6/18 - 30/6/18
גולדן קראון חיפה

2  לילות  לינה וארוחת בוקר

590
קראון פלזה ים המלח
28/6/18 - 30/6/18
קראון פלזה ים המלח

2  לילות  חדר בלבד

760
מלון כפר גלעדי
28/6/18 - 30/6/18
מלון כפר גלעדי

2  לילות  לינה וארוחת בוקר

931

דילים לסופ"ש הקרובנופש בארץ ברגע האחרון

מה שלא מתוכנן הוא לפעמים הכי טוב שהיה לכם אי פעם. בכל הכבוד לחופשות מתוכננות ומושקעות שיוצאים אליהן אחרי בניית מסלול מדוקדק והזמנת טיסות ומלונות והכנה נפשית, לפעמים החופשה שתצאו אליה ברגע האחרון עשויה לתת לכם את החוויה הרגועה והשלווה ביותר, או המסעירה והתוססת ביותר שתיארתם לעצמכם שתוכלו ליהנות ממנה, ועוד ברגע האחרון. סוף שבוע של הרגע האחרון הוא בדיוק החופשה שעשויה לבוא בעיתוי הנכון והמדויק, ואם תרשו לעצמכם ותפרגנו לכם סוף שבוע באחד המלונות שמוצעים לכם, אתם עשויים להפיק ממנו הנאה וחידוש כוחות הרבה יותר מועילים מחופשה ארוכה. לפעמים, גורם ההפתעה כבר מחזק את כל החשק ליהנות בכל מקרה, כך שתתמקדו בעיקר ובמה שאפשר להוציא מסוף שבוע של הרגע האחרון.

חופשה בארץ ברגע האחרון עם כל התנאים המפנקים

לחופשה טוב השל הרגע האחרון כל מה שצריך הוא מלון טוב ומעוצב שמשפיע עליכם את כל ההטבות והפינוקים שתרצו לעצמכם בחופשה טובה ומספקת. ההתרגעות תהיה מלאה משום שהיציאה מהשגרה תיקח אתכם למקומות הכי יפים שבהם אפשר להתנתק מהשגרה ולהיכנס למצב הנפשי והפיזי האידיאלי שבמאפשר לכם להתרווח בחופשה שעליה החלטתם רק יום קודם. לא צריך יותר מזה, למען האמת. לפעמים כל המתח מתנקז ללילה אחד במלון טוב שעושה למענכם כל מה שנחוץ כדי שתוכלו לנפוש גוף ונפש, בטן גב, עם טיפולי ספא או ארוחות טובות ממיטב המטבחים בעולם, מיטות רכות ומפנקות, חדרים מעוצבים וטלוויזיות ענקיות, שירותי בר וכיבוד לאורך כל שעות היום, בריכה נעימה וים תיכון נפלא, ביקור במסעדה טובה או במועדון לילה ממריץ, סיור במוזיאון או רק רביצה נעימה על מיטת העיסויים והטיפולים ההוליסטיים למילוי מצברים מושלם.

מבצעים לסופ"ש הקרוב - לילה אחד בעיר הגדולה

לא צריך יותר מלילה אחד, ומיממה של הנאות מרוכזות מסביב לשעון מבלי להפסיק כדי לחשוב על המחר. אתם כאן עכשיו וזה מה שחשוב, ואם אתם כאן – בנתניה, תל אביב או בהרצליה, צאו לשופינג או לבילוי בבעיר הגדולה, צפו במופע מוזיקלי ובהצגה טובה. צאו לטיול רגלי על הטיילת או במרינה, עשו עצירה כדי לצפות בשקיעה הרומנטית יחד, זיכרון נפלא לכל החיים שמתוסף לידיעה שהכל היה ספונטני, בהחלטה של הרגע, ורק משום שפרגנתם לעצמכם חופשה אמיתית מבלי להיכנע לאף אילוץ שמנע מכם את סוף השבוע המסעיר הזה. למחרת תוכלו לחזור לשגרה בידיעה ברורה שיש לה תמורה, שעשיתם משהו למען עצמכם מחוץ לקופסה.  
לפעמים כל מה שאנחנו צריכים זה לשנות אווירה רק ללילה אחד. סוף שבוע קצר של נופש איכותי, שבירת השגרה היומית על מנת למלא מצברים ולחזור בכוחות מחודשים אל מירוץ החיים. אם חיפשת פתרון לינה ללילה אחד בסוף השבוע, הגעת אל המקום הנכון. אגד תיור ונופש מזמינה אותך להתרשם ממיטב המבצעים ללילה אחד של מגוון מלונות בישראל, מהנגב ועד הגליל.