המדינות הבלטיות

טיול מאורגן למדינות הבלטיות

הצג רשימת יעדים לבחירה

טיולים מאורגנים למדינות הבלטיות

טיול מאורגן למדינות הבלטיות
טיול מאורגן למדינות הבלטיות
טיול מאורגן למדינות הבלטיות

טיול מאורגן למדינות הבלטיות


אגד תיור ונופש מזמינה אתכם להצטרף אל טיול מאורגן למדינות הבלטיות, אשר יביא אתכם אל אתרים מעניינים וחשובים ביותר לעם היהודי, אל נופים מרהיבים ואל אווירה צפון אירופאית ייחודית.
 

מדוע דווקא טיול מאורגן?

אמנם ניתן לטוס למדינות הבלטיות גם באופן עצמאי ולסייר בערים ואתרים השונים. ואולם, טיול מאורגן למדינות הבלטיות מעניק לכם מספר יתרונות חשובים. בראש ובראשונה, המדריכים המיומנים והאיכותיים שלנו ייקחו אתכם אל האתרים החשובים, המעניינים והיפים ביותר במדינות אלו, ויספקו הסברים מפורטים שיכניסו אתכם אל תוך ההיסטוריה של המקום. כמו כן, מאחר שחלק נכבד מהאוכלוסייה אינו דובר אנגלית, או שולט באנגלית בסיסית בלבד, קל הרבה יותר להתמצא ולהסתדר בעזרת מדריך המכיר את המסלול ואת ההתנהלות המקומית. בנוסף, עימנו תגיעו לבתי מלון בדוקים ואיכותיים השוכנים במיקומים מצוינים, ולא תצטרכו לבזבז זמן יקר על איתור מקומות לינה, כמו גם על השכרת רכבים ומורכבויות בירוקרטיות נוספות. במילים אחרות, אנו מפנים אתכם במאה אחוזים לטיול על מנת שתוכלו להתוודע לחבל ארץ זה בראש שקט ובביטחון מלא.
 

לאן מגיעים בטיול למדינות הבלטיות

קצרה היריעה מלתאר את כל המקומות שאליהם תגיעו בטיול, לכן נציין כמה מהבולטים שבהם:

טאלין – טיול מאורגן לטאלין בירת אסטוניה מפגיש אתכם עם היסטוריה מורכבת, ארכיטקטורה צפון אירופאית מרשימה, סמטאות ציוריות ועתיקות, בתי קפה ובארים אותנטיים. במהלך השהייה תסיירו גם בחומות העיר העתיקה, בפרברים מעניינים, בבית הכנסת, באנדרטת רוסלקה, ובעוד אתרים מעניינים.  

ריגה – כאשר תגיעו עם טיול מאורגן לריגה, בירת לטביה, תתוודעו לאתרים בעלי משמעות מיוחדת לעם היהודי, ביניהם בית הספר היהודי הראשון של האימפריה הרוסית, הרובע היהודי, אנדרטה לזכר בית הכנסת הגדול, אתר הזיכרון ובית העלמין הישן. מלבד החוויה היהודית, ריגה מציעה שוק מרכזי מרשים בגודלו, בטעמיו וצבעיו, ועוד אתרים מגוונים ומרתקים.

סיגולדה – טיול מאורגן ללטביה מביא אתכם לחבלי ארץ שכמו יצאו מתוך גלויה, ודוגמא נאה לכך מהווה עיר הנופש סיגולדה. מדובר בעיר יפהפייה השוכנת בנוף מרשים של עמק נהר גאויה, ולא בכדי היא נקראת "שוויץ הלטבית". בעיר זו תבקרו בשרידים של מבצר אבירים, במוזיאון של טירת טוריידה, ועוד.

וילנה – טיול מאורגן לוילנה, בירת ליטא, יפגיש אתכם עם היסטוריה עמוקה ורבת פנים, אשר השפיעה רבות גם על העם היהודי. במהלך השהייה בעיר תבקרו באוניברסיטת וילנה העומדת על תילה כבר יותר מ- 400 שנה, ותשמעו על חיי הקהילה היהודית העתיקה של העיר במהלך סיור ברובע היהודי. כמו כן, תסיירו בסמטאות העיר ותבקרו בבית הגאון מוילנה ובבית הכנסת הגדול, באזור הגטו לשעבר ובבניין התיאטרון היהודי.


לפרטים נוספים על טיול מאורגן למדינות הבלטיות עם אגד תיור ונופש פנו אלינו בטלפון 6414*.
שלח