טנזניה

טיול מאורגן לספארי בטנזניה

הצג רשימת יעדים לבחירה

טיולים מאורגנים לטנזניה

טיול מאורגן לטנזניה

מידע על טנזניה

טיול מאורגן ספארי בטנזניה

 
חושבים על טיול מאורגן ספארי בטנזניה? אם כן, הגעתם בדיוק למקום הנכון. חברת אגד תיור ונופש מציעה לכם להצטרף אל טיול מאורגן בטנזניה העובר במקומות היפים ביותר, ביניהם כמובן שמורת הסרנגטי, כאשר על הדרך תפגשו גם מסורות ותרבויות יוצאות דופן ופלאי טבע שלעולם לא תשכחו. זהו טיול התפור מאלף ועד תו ובו אנו דואגים לכל צרכיכם כך שכל אחד יכול ומוזמן להצטרף. זוהי אפשרות מצוינת למשל עבור טיול ספארי באפריקה למשפחות המבקשות חוויות מגבשות למבוגרים וילדים כאחד. כמו כן ניתן לצאת אל טיול ספארי בטנזניה בפסח ובכך לנצל את ימי החופשה באופן מושלם.
 

קצת על טנזניה

 
טנזניה היא מדינה גדולה למדי במזרח אפריקה אשר יש לה חוף לים ההודי, ותוואי השטח שלה משתנה מאוד בין החוף הים, רכסים נישאים והר הקילימנג'רו, עמקים, אזורי גבעות וסוואנות גדולות. אוכלוסייתה מונה כיום יותר מ- 55 מיליון אנשים המתפרנסים ברובם מחקלאות. למעשה, מדובר במדינה ענייה אשר זוכה לסיוע רב מצד הקהילה הבינלאומית אך עדיין מתקשה לבסס כלכלה יציבה. יחד עם זאת, ענף התיירות אכן מפותח במדינה ובעיקר הדברים נכונים לגבי שמורת הסרנגטי ולגבי האי זנזיבר שהם היהלומים שבכתר טנזניה. על כן, טיול ספארי בטנזניה בוודאי יעבור בשמורת הסרנגטי, המציעה מגוון עצום של בעלי חיים מרהיבים ואטרקציות טבעיות נוספות.
 

אז מה רואים בטנזניה?

 
טיול מאורגן בטנזניה של חברתנו עשוי לעבור בקשת רחבה של מקומות בהתאם למסלול המתוכנן. כך למשל, הטיול עשוי לעבור בפארק הלאומי טרנגייר אשר בו חיים עדרי זברות ופילים, ג'ירפות, אימפלות, תאואים, ציפורי אהבה מרהיבות ועוד. כמו כן, הטיול עשוי לעבור בכפרים אותנטיים של שבט המסאי, בהם פוגשים את המקומיים בסביבה טבעית וטועמים מהמסורת והתרבות המקומית. שבט המסאי מתגורר לרוב בסככות בוץ וביקור באחד הכפרים שלו יפגיש אתכם עם מנהגים רוחניים, אומנויות מחול, צמחי מרפא ושיטות ריפוי, ומטבח מיוחד במינו.
 
עוד מקום מיוחד שבו ניתן לבקר הוא אזור השימור נגורונגרו שבצפון המדינה, המגונן הן על אורחות החיים שלשבט המסאי והן על בעלי החיים. באזור הזה ניתן לפגוש קופים, פילים, פלמינגו, להקות של זברות, ברדלסים ושלל ציפורים. גם ניתן לבקר בפארק הלאומי אגם מאיארה הנחשב למגוון מאוד מבחינת בעלי החחים שבו, עם יותר משלוש מאות וחמישים מינים של ציפורים כגון חסידות בצבע צהוב, אנפות, פלמינגו ורוד, ולצידם אריות היודעים לטפס על עצים, הריכוז הגדול בתבל של בבונים, ועוד הרבה הפתעות.
 

שמורת הסרנגטי

 
אי אפשר לדבר על טיול ספארי בטנזניה בלי להזכיר את שמורת הסרנגטי, שהיא השנייה בגודלה במדינה ומפורסמת בעיקר בזכות הנדידה הגדולה של מאות אלפי בע"ח הנעים בינה לבין שמורת המסאי מארה בקניה. זוהי שמורה המתפרשת על פני שישים אלף קמ"ר של מישורים נרחבים, לצד סלעים עתיקים שמקורם בהתפרצויות געשיות, שדות עשב ומקורות מים. הפארק מציע הזדמנות נהדרת להתוודע אל תנינים, אריות, פילים, ג'ירפות, קרנפים, ואפילו נמרים וצ'יטות, עם שלל ציפורים מעניינות וססגוניות. למעשה, פארק הסרנגטי עשוי לעמוד במרכז הביקור והימים של טיול ספארי בטנזניה, בשאיפה כמובן לחזות בנדידה המרהיבה של חיות הבר.
 
לפרטים נוספים על טיול ספארי באפריקה למשפחות, הנכם מוזמנים להתקשר אל נציגי אגד תיור ונופש בטלפון *6414.

 

שלח