איטליה

טיול מאורגן לצפון איטליה

הצג רשימת יעדים לבחירה

טיולים מאורגנים לצפון איטליה

טיול מאורגן לצפון איטליה
טיול מאורגן לצפון איטליה
טיול מאורגן לצפון איטליה
משפחות

מידע על צפון איטליה

טיול מאורגן לצפון איטליה

טיול מאורגן לצפון איטליה ארץ המגף, אחד מיעדי התיירות הפופלוארים על מטיילים בעולם, ובצדק! עם מעל ל-40 מיליון תיירים בשנה איטליה מציעה את כל מה שרציתם וכל מה שתוכלו לדמיין בחופשה מפנקת ומהנה. החל מטבע פראי, נופים, עיירות ציוריות וכפרים קטנים ומיוחדים ועד אתרים היסטורים, אתרים קדושים, אוכל איטלקי מעולה, יינות קיאנטי ועוד מגוון אטרקציות שיהפכו כל טיול מאורגן לאיטליה לחופשה בלתי נשכחת.

טיולים מאורגנים לצפון איטליה

טיול מאורגן לצפון איטליה יכלול את אחת הערים הידועות והמיוחדות והמסקרנות באיטליה: "ונציה עיר הגונדולות" והגשרים - הידועה כאחת הערים הרומנטיות בצפון איטליה. כחלק מהסיורים בטיול המאורגן נטייל בונציה ונבקר בסמטאותיה המיוחדות והיפות של העיר, נבקר בשלל החנויות הססגוניות, נסייר בפיאצה סאן מרקו, נשוט בתעלות העיר ונוכל לחוות שייט גונדולות וגם ביקור באחד האיים מורנו ובורנו.

טיול מאורגן לצפון איטליה והאגמים

בחלקה הצפוני של איטליה ישנם מספר אגמים, חלקם ידועים יותר וחלקם ידועים פחות. בין האגמים שנבקר בהם יש את אגם מאג'ורה (Lago Maggiore), אגם גרדה (Lago Garde), אגם קומו (Lago di Como) ואגם לוגאנו (Lago di Lugano)

אגם מאג'ורה הינו אחד מהאגמים היפים שבאיטליה. נבקר באחת העיירות סטרצה stressa היושבות לחופו של האגם ונטייל לאורך הטיילת ממנה נשקף נופו של האגם. בנוסף נוכל ליהנות מבתי הקפה, המסעדות והחנויות.

אגם גארדה, השוכן לצד הרי הדולמיטים והגדול באגמי איטליה נחשב לאחד מן המקומות היפים באזור האגמים בצפון איטליה, עם נופים מרהיבים ועיירות ציוריות. סביב אגם גארדה יש לא מעט עיירות כגון סירמיונה , מלצ'זינה , לימונה וריבה דל גארדה  ,חלקן ממוסחרות ומתוירות יותר וחלקן ממוסחרות פחות ויותר אמיתיות.

אגם קומו השלישי בגודלו באיטליה אחרי אגם גארדה ואגם מאג'ורה, נחשב לאטרקציה תירותית בשל שפע המבנים העתיקים והוילות המרשימות אשר נבנו עוד בימי הרומאים.

אגם לוגאנו הינו אגם מסועף הזורם לאורך הגבול איטליה ושוויץ, כאשר הקטע הצפון מזרחי שייך לאיטליה. באגם לוגאנו אפשר לבקר בכפרים ציוריים ולראות נופים מרהיבים. מנוף מרהיב של אגם נעבור לנוף מרהיב של העיר לואגנו שם נמצא סמטאות עתיקות ושוקקות חיים, דוכני אוכל והופעות רחוב.

הרי הדולומיטים והעיר ויצ'נזה

אחד מאזורי ההרים המיוחדים והיפים של אירופה הם הרי הדולמיטים אשר נמצאים בצפון מזרח איטליה, על הגבול עם אוסטריה ושוויץ, אשר מתנשאים לגובה של 3,342 מטר. בחורף הרי הדולמיטים מושכים בעיקר את אוהבי הסקי וזאת בשל אתרי הסקי המעולים הפזורים בהרים הללו. בשאר העונות הרי הדולמיטים מושכים אליהם תיירים ומטיילים רבים הנהנים מתצפיות נוף מהממות הכוללות עמקים, אגמים, עיירות ציוריות כגון קנאזיי ואורטיזיי  ועוד.

בדרכנו נעצור לביקור בעיר ויצ'נזה - אחת הערים הארכיטקטוניות היפות שתבקרו בהן. ויצ'נזה עירו של הארכיטקט המפורסם פאלאדיו, שבה מרבית היצירות הארכיטקטוניות שתוכננו על ידו. בויצ'נזה יש לא מעט אטרקציות כגון מוזיאונים, אתרי חובה, חיי לילה סוערים ועוד – כמובן שנבקר באתרים אילו ובאתרים מעניינים נוספים.

שלח