וינה

טיול מאורגן לוינה ברטיסלבה בודפשט

הצג רשימת יעדים לבחירה

טיולים מאורגנים לערי אירופה

טיול מאורגן לפראג וינה בודפשט
טיול מאורגן לפראג וינה בודפשט
טיול מאורגן לפראג וינה בודפשט

טיולים מאורגנים לוינה ברטיסלבה בודפשט

טיול מאורגן הוא חוויה בפני עצמו רק מעצם הרעיון שלו. הרעיון של לפגוש אנשים חדשים שילוו אותך במהלך הטיול, התמונות המשותפות והחברים החדשים שתקחו איתכם לחיים גם לאחר הטיול הם אלה שהופכים כל טיול מאורגן לחוויה בלתי נשכחת.

טיול מאורגן לבודפשט וינה ברטיסלבה , ההתחלה:

לאחר שנערוך מפגש היכרות בנמל התעופה, נקנה כמה דברים מהדיוטי ונמצא את השותפים המתאימים למסע, נעלה על המטוס בדרך אל וינה. בירת אוסטריה האגדית. וינה היא העיר הגדולה ביותר באוסטריה והיא ממקומת ממש על נהר הדנובה. נהר הדנובה חוצה 10 מדינות תוך כדי שהוא חוצה את ערי הבירה וינה, ברטיסלבה, בודפשט ובלגרד. לאחר שנגיע אל עיר הבירה וינה נקיים הסבר קצר על היסטוריית המקום, חשיבותו בעיניי תושבי המקום, מקומות בילוי מומלצים, אמצעי תחבורה, מחירים ועוד, זאת כדי שתוכלו להתמצא במקום ולנצל את זמן השהות במקום בצורה שמתאימה לכם.
אחד המקומות המעניניים בוינה שמומלץ מאוד להעביר בהם זמן הוא המדרחוב בוינה. המדרחוב בוינה מוקף במבנים מיוחדים המעוצבים בצורה עתיקה, עצים וספספלים למקרה שתרצו לעצור מעט ולנוח. מתחת למבנים המיוחדים נמצאות חנויות קריסטלים, חנויות אופנה ומותגים, בתי קפה, מסעדות ומקומות בילוי מיוחדים.
לאחר שנאסוף מספיק חוויות מוינה נמשיך ליעד הבא שלנו ברטיסלבה. בירת סלובקיה. גם ברטיסלבה ממקומות על נהר הדנובה והיא עיר הבירה היחידה בעולם שגובלת בשתיי מדינות נוספות. ברטיסלבה היא יעד מרכזי בסלובקיה מבחינה פוליטית, כלכלית ותרבותית ולכן כל מוסדות הממשל והפרלמנט נמצאים בה. בנוסף רוב המוזיאונים ומוקדי בתרבות של סלובקיה נמצאים בה גם כן. במהלך הסיור שלנו בעיר נבקר במקומות המיוחדים שבעיר ברטיסלבה, נאסוף תמונות בלתי נשכחות, ומשם נמשיך אל בודפשט, בירת הונגריה. לפני הכל נקדים ונאמר שמזג האוויר בבודפשט בזמני החורף קר במיוחד ומומלץ להגיע מצויידים בביגוד מתאים. בחודשים החמים יותר מזג האוויר נעים ומאפיין מזג אוויר אירופאי.

טיולים מאורגנים לבודפשט וינה וברטיסלבה – בודפשט, הונגריה

אי אפשר שלא להתפעל מיופיה של העיר בודפשט. העיר מעוצבת בסגנון מיוחד זאת בגלל מגוון רחב של אדריכלים שעיצבו את העיר. אם רציתם לדעת מתי ואיפה הכי כדאי לעשות קניות? התשובה היא: בודפשט. כמעט ובלתי אפשרי להיות בעיר בודפשט ולא לערוך שם קניות. קניות ב- טיול מאורגן לבודפשט זוהי באמת חוויה בפני עצמה. תוכלו למצוא מגוון רחב של בגדים ומותגים, כלים לבית ועוד במחירים זולים ונוחים. היתרון שמלווה טיולים מאורגנים לבודפשט הוא שתמיד כיף לערוך קניות עם חברים שנותנים את דעתם וממליצים לנו בעת הקנייה.
רק לאחר שנוודה שהשקיות שלכם מלאות במתנות וקניות, שהמצלמה שלכם דחוסה עד אפס מקום בתמונות בלתי נשכחות, רק אז נארוז בחזרה את התיקים ונעלה על המטוס בחזרה הביתה.
שלח