נגישות
טיול מאורגן לתאילנד

טיולים מאורגנים לתאילנד

כולל שבטי הצפון
תאילנד כולל פאטייה
15/1/20 - 30/1/20
תאילנד מקיף 15 יום כולל שבטי הצפון ופאטייה

14  לילות  חצי פנסיון

מדריך: משה ביאזי

$2339
כולל שבטי הצפון
תאילנד כולל פוקט
23/1/20 - 07/2/20
תאילנד מקיף 15 יום כולל שבטי הצפון ופוקט

14  לילות  חצי פנסיון

מדריך: סמי לידן

$2449
פסטיבל הפרחים
תאילנד כולל פאטייה
29/1/20 - 13/2/20
תאילנד מקיף 15 יום כולל שבטי הצפון ופאטייה

15  לילות  ארוחת בוקר

מדריך: רפי בכר

$2199
פסטיבל הפרחים
תאילנד כולל פוקט
29/1/20 - 13/2/20
תאילנד האותנטית שבטי הצפון פסטיבל הפרחים ופוקט

15  לילות  ארוחת בוקר

כולל שבטי הצפון

$2599
כולל שבטי הצפון
תאילנד כולל פוקט
13/2/20 - 28/2/20
תאילנד מקיף 15 יום כולל שבטי הצפון ופוקט

14  לילות  חצי פנסיון

מדריך: דורון שרון

$2299
פסח
תאילנד כולל פאטייה
07/4/20 - 23/4/20
תאילנד בפסח מאורגן ומקיף כולל פאטייה ושבטי הצפון

16  לילות  ארוחת בוקר

$2399

מידע על תאילנד

טיול מאורגן לתאילנד

מעוניינים להצטרף לטיול מאורגן לתאילנד? תאילנד היא יעד תיירותי מבוקש ופופולארי לתיירים מכל העולם ובכללם גם המטייל הישראלי, כאשר המבוגרים יותר מעדיפים לרוב לבחור טיולים מאורגנים לתאילנד על סוגי טיול אחרים. ביחס למדינות רבות אחרות במזרח הרחוק, זוהי מדינה שנוח מאוד לטייל בה: האוכלוסייה המקומית מבינה ברובה אנגלית, רמת החיים סבירה והשירות לתיירים אין לו תחרות במזרח. המחירים על פי רוב מעט גבוהים יותר ממדינות שכנות, אבל בתמורה תקבלו טיול בטוח, נוח מאוד ובעיקר מפנק – עם אוכל מצוין, חופים אגדתיים והרבה מסיבות ואטרקציות אחרות.

טיול מאורגן לבנגקוק

בנגקוק, בירת תאילנד, היא יעד נחיתה כמעט ודאי של כל מטייל ישראלי במדינה וגם של כל טיול מאורגן לתאילנד. בנגקוק היא גם בירת התעופה של האזור ורוב הטיסות ליעדים אחרים במזרח עוצרות לעצירת ביניים בבירה התאילנדית. בבנגקוק תגיעו ברוב המקרים לרחוב הקאווסן, הרחוב התיירותי המרכזי וסיכויים טובים שכמעט ולא תצאו משם, משום שיש בו כל מה שאתם צריכים : לינה ברמות שונות, מסעדות ואוכל ברחוב, חנויות ושוק רחוב מגוון ובעיקר אווירה תוססת וצעירה. בתוך בנגקוק תרצו לערוך טיולים במקדשים המלכותיים, הכוללים בניה מסורתית אופיינית ומעוטרת זהב ולא מעט פסלים של בודהה בתנוחות שונות. בנגקוק היא גם מעצמת קניות לא קטנה – במרכזי הקניות ההמוניים כמו מרכז טוקיו, תמצאו הכל ובזול (למרות שלא הכל באיכות טובה) ואפשר בהחלט לבלות שם יום קניות שלם בסוף הטיול. מומלץ לא לוותר על ביקור בספא ולקבל מסאז' מפנק ולא יקר. מטבע הדברים, טיול מאורגן לתאילנד ייקח אתכם אל כל האטרקציות המקומיות בליווי מדריך טיולים מנוסה שיידע להפיק את המקסימום מהחוויה המקומית.

טיול בצפון תאילנד

טיולים מאורגנים בצפון תאילנד נותנים לנו אפשרות ליהנות מנופים ירוקים מדהימים וממפגש בלתי אמצעי עם התרבות העתיקה שקשה לפגוש בבנגקוק המודרנית והמתועשת. בירת הצפון היא צ'אנג ראי, אליה מומלץ להגיע בטיסה קצרה. ממנה אפשר לצאת לטיול בצ'אנג מאי ובמשולש הזהב – המפגש שבין תאילנד עם בורמה ולאוס ולחזות בשבטים המסורתיים שחיים שם. מצ'אנג ראי יוצאים גם טיולים בג'יפים וטרקים רגליים של מספר ימים.

האיים

טיולים מאורגנים לתאילנד לא מפספסים את איי תאילנד שהם היעד הפופולארי ביותר וברובם חופים נקיים ומרהיבים וים טורקיזי שליו ומזמין. בין האיים המתויירים – קוסמוי השוקק והתיירותי וקופנגן הסמוך שמושך אליו צעירים למסיבות ירח מלא פרועות. קופיפי הוא אי שקט יותר, אבל יפה ומפנק לא פחות וממנו אפשר להמשיך בשייט קצר לפוקט, לנופש יוקרתי יותר. תאילנד היא מקום מצוין גם לצלילה. בין האיים המומלצים לצלילה תמצאו את קוטאו.

לפרטים נוספים הזמנת טיול מאורגן בתילאנד, פנו אלינו בטלפון 03-9204777