אוזבקיסטן

טיול מאורגן לאוזבקיסטן

הצג רשימת יעדים לבחירה

טיולים מאורגנים לאוזבקיסטן

טיול מאורגן לאוזבקיסטן
טיול מאורגן לאוזבקיסטן

מידע על אוזבקיסטן

טיול מאורגן לאוזבקיסטן

אוזבקיסטן שזכתה בעצמאות מברית המועצות בשנת 1991 יושבת על דרך המשי, בעלת שווקים רבים, היסטוריה רבת שנים, ריחות מגוונים, כיפות מסגדים שנראות מרחוק. טיול מאורגן לאוזבקיסטן כולל בתוכו את כל החוויות המדהימות שיש לאוזבקיסטן להציע, העיר טשקנט, התרבות, סגנון הלבוש והשפה, האוכל, המבנים והנופים. טיול מאורגן לאוזבקיסטן הוא ללא ספק חוויה מעוררת שמפעילה את כל החושים.

 

אטרקציות באוזבקיסטן

נוסעים לאוזבקיסטן? הינה כמה אטרקציות שהיינו ממליצים לא לפספס: כיכר העצמאות, המוזיאון המרכזי היסטורי של אוזבקיסטן, הגן היפני המדהים ביופיו, מגדל הטלוויזיה הגבוה במדינה, טשקנט העיר העתיקה, הפארק הלאומי, גן החיות של טשקנט ופארק השעשועים אקווהלנד שבטשקנט, עיר הבירה של אוזבקיסטן.

 

הקסם התרבותי של טיולים מאורגנים לאוזבקיסטן

טיולים מאורגנים לאוזבקיסטן מספקים מבט נרחב על כל אספקט עממי במדינה. אדריכלות דתית מוסלמית הכוללת מסגדים עתיקים ומפוארים, אומנות שימושית שסובבת סביב חפצים- תכשיטים, שטיחים. אוכל ייחודי, תבשילים ולחמים. למרות הרוב המוסלמי מונה כ-88% מהאוכלוסייה במדינה, האוזבקים שותים ואוהבים אלכוהול על סוגיו. טיולים מאורגנים לאוזבקיסטן מספקים הצצה נדירה לתוך היסטוריה של בנייה עתיקה, קולינריה ייחודית ותרבות שנשמרת לאורך שנים רבות.
 

הזמנת טיול לאוזבקיסטן מוצעת ישירות דרך האתר המתקדם והמאובטח של חברתנו. כמו כן לביצוע הזמנות, קבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, השאירו פרטיכם באתר או צרו קשר עם נציגי אגד תיור ונופש בטלפון 6414*.
שלח