נגישות
טיול מאורגן לאוזבקיסטן

טיולים מאורגנים לאוזבקיסטן

פסח!
טיול מאורגן לאוזבקיסטן
18/4/19 - 29/4/19
מאורגן לאוזבקיסטן

11  לילות  חצי פנסיון

$1999
טיול מאורגן לאוזבקיסטן
16/5/19 - 27/5/19
מאורגן לאוזבקיסטן

11  לילות  חצי פנסיון

$1849

טיול מאורגן לאוזבקיסטן

אוזבקיסטן שזכתה בעצמאות מברית המועצות בשנת 1991 יושבת על דרך המשי, בעלת שווקים רבים, היסטוריה רבת שנים, ריחות מגוונים, כיפות מסגדים שנראות מרחוק. טיול מאורגן לאוזבקיסטן כולל בתוכו את כל החוויות המדהימות שיש לאוזבקיסטן להציע, העיר טשקנט, התרבות, סגנון הלבוש והשפה, האוכל, המבנים והנופים. טיול מאורגן לאוזבקיסטן הוא ללא ספק חוויה מעוררת שמפעילה את כל החושים.

אטרקציות באוזבקיסטן

נוסעים לאוזבקיסטן? הינה כמה אטרקציות שהיינו ממליצים לא לפספס: כיכר העצמאות, המוזיאון המרכזי היסטורי של אוזבקיסטן, הגן היפני המדהים ביופיו, מגדל הטלוויזיה הגבוה במדינה, טשקנט העיר העתיקה, הפארק הלאומי, גן החיות של טשקנט ופארק השעשועים אקווהלנד שבטשקנט, עיר הבירה של אוזבקיסטן.

הקסם התרבותי של טיולים מאורגנים לאוזבקיסטן

טיולים מאורגנים לאוזבקיסטן מספקים מבט נרחב על כל אספקט עממי במדינה. אדריכלות דתית מוסלמית הכוללת מסגדים עתיקים ומפוארים, אומנות שימושית שסובבת סביב חפצים- תכשיטים, שטיחים. אוכל ייחודי, תבשילים ולחמים. למרות הרוב המוסלמי מונה כ-88% מהאוכלוסייה במדינה, האוזבקים שותים ואוהבים אלכוהול על סוגיו. טיולים מאורגנים לאוזבקיסטן מספקים הצצה נדירה לתוך היסטוריה של בנייה עתיקה, קולינריה ייחודית ותרבות שנשמרת לאורך שנים רבות.