נגישותUpper quote Lower quote

דוד לופו

פרק א' בחיי עברו כקצין בצבא ובפרישתי שימשתי כמנהל כח אדם בכיר במשרד האוצר. בוגר טכניון ומכוון שאהבת חיי הינה טיולים פניתי לקורס מלווי קבוצות בחו"ל באוניברסיטה ומכאן התגשמו חלומותיי. מלווה אין ספור טיולים ברומניה פורטוגל ורוסיה שהדגש בהם הינה האווירה הטובה בין המטיילים תוך כדי העברת החומר הכולל היסטוריה גיאוגרפיה פולקלור אוכל וכו, וכול זה בצורות שונות כמו סיפורים משחקים חידונים ומשתף נוסעים בסיפורים אישים התורמים בידע ובאווירה הכללית.

טיולים מאורגנים בהדרכת דוד לופו

מכתבי תודות

16-21.8.2019
לופו היקר!
ברצוננו להודות לך על טיול שעוד מעט מסתיים
מודים לך על ימים חוויתים של מקצועיות ואוירה נפלאה
הגענו ממקומות שונים מהארץ ומיד נוצרו קשרים ויחסים טובים
ההנחיה, ההדרכה והדאגה שלך ליוותה אותנו לאורך כל הטיול
בנוסף דאגת לצילומים מקצועיים שישמרו לדורות הבאים
מברכים אותך לעוד שנים ארוכות של טיולים 

מכתב תודה דויד לופוללופו  מדריכנו היקר!!!!
ברצוני להודות לך בשמי ובשם  חברי הקבוצה טיול פולין 15-22/5/19
על יחס אישי, מקצועי, סבלנות וסובלנות אין קץ, על הדרכה מתוקתקת,  איכותית ומעשירה, על דאגה ואירגון  מהקטן ועד הגדול ביותר באופן יוצאים מהכלל לפרט ולכלל הקבוצה.  אתה מדריך עם ידע . בטיול למדתי שעבודתו של מדריך טיולים, אשר הולך לבלות 7 ימים עם קבוצה הטרוגנית של אנשים, דורשת כישורים מגוונים כדי שהטיול יצליח. נוסף על כישורי ההתמצאות במרחב ובזמן, שהם ממהותו המקצועית של מדריך המטייל בעולם, נדרש כשרון ארגון כדי לעמוד בלוח הזמנים האינטנסיבי של מסלול הטיול, כישורים דיפלומטיים ופסיכולוגיים כדי לאפשר לכל פרט בקבוצה ליהנות ככל האפשר ולפתור בעיות שצצות בשטח.
 
לופו היקר, חשפת יחס אנושי ומכבד אל כל אחד ואחד מחברי הקבוצה, ובזכות התנהלותך ניתן לומר שהטיול הצליח מעבר למצופה. בעיקר מעורר רושם הוא הידע הרחב . מכיר כל פינה ופינה עם חיוך תמידי על הפנים. בשמי ובשם כל הקבוצה כולה, מודים לך מקרב לב על ההדרכה האיכותית שזכינו לה ממך  תודה רבה על טיול מדהים! , אין כמוך יישר כוח.
 
בברכה 
מיקי ואבי  לאופגס
לופו היקר,
כאדם שמטייל לא מעט בעולם ומטבע הדברים חווה טיולים מאורגנים בכל רחבי הגלובוס, ברצוני להודות לך על חוויה מאלפת, על טיול מהנה שהועבר על ידך במקצועיות, עם המון חן ודאגה אמיתית לשילוב רצונותיהם של כלל המשתתפים אשר הגיעו מרבדים שונים. 
אין לי ספק שאחזור ואטייל ברחבי היבשת עם חברת 'אגד תיור' בזכות מדריכים כמוך.
מוקיר ומעריך מאוד, ישר כוח.
קובי ואחניש
יו"ר וועד עובדי אגד