מלונות בחו

חופשה בפסח

הצג רשימת יעדים לבחירה
* ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש.
* ניתן להזמין חדרים נוספים לאחר חיפוש ובחירת המלון.

דילים בארץ בפסח

 

חבילות וטיולים מאורגנים בפסח למגוון יעדים בחו"ל ובארץ

 
מחפשים טיולים מאורגנים בפסח למזרח הרחוק? מעוניינים לנסוע לטיול מאורגן למשפחות בפסח באירופה? מחפשים חבילות בפסח לנופש בארץ? אצלנו באגד תיור ונופש מבית אגד הסעים בע"מ, בו תמצאו מבחר עשיר של חבילות טיולים לפסח עבור מחירים הוגנים ותחרותיים.
מביאים את הידע והניסיון שלנו לכל טיול וחבילה
 
חברתנו מביאה לכל חבילת נופש וטיול מאורגן בפסח ניסיון של חמישים שנה בענף, הניכר ביכולות ארגון, ניהול והפקה ברמת המקצועיות הגבוהה ביותר. הניסיון ניכר ביכולת להתאים את הטיולים וחבילות הנופש לקשת רחבה של צרכים ורצונות, בין אם מדובר בטיול מאורגן למשפחות בפסח, טיול לגמלאים, חברים וכדומה. ההתאמה נוצרת עקב תכנון מפורט ומקפדני של כל טיול מאורגן עם דגש על תכנים מתאימים. כמו כן, אנו כל הזמן דואגים להתחדש ולצרף מידי שנה עוד יעדים ומסלולי טיול חדשים, המתווספים למבחר העשיר שכבר קיים.
  

טיולים מאורגנים לפסח בחו"ל

 
אנו מספקים ומפעילים מבחר גדול של טיולים מאורגנים בפסח ובכל ימות השנה, לשלל יעדים ביבשות שונות בעולם - למזרח הרחוק, אירופה, צפון אפריקה, המזרח התיכון, יבשת אמריקה ועוד. את הטיולים שלנו מעביר צוות בכיר ומנוסה של מדריכים, המכירים היטב את יעדי הטיול מבחינת שפה, תרבות, אתרים, מנהגים, מסעדות וכדומה. בנוסף, חברתנו מארגנת ומפעילה קבוצות טיול סגורות לחו"ל וגם קבוצות תמריץ במגוון רחב של יעדים ובהתאם להעדפות הקבוצה.
  

חבילות נופש לפסח בישראל

 
עימנו תיהנו גם ממבחר משתלם של חבילות נופש בפסח בארץ לשלל יעדים. החבילות מתאימות לאנשים פרטיים, יחידים ומשפחות, קבוצות של תיירות פנים או חוץ, ולחברות וארגונים. בין היתר תוכלו למצוא באתר שלנו דילים אטרקטיביים ביותר לפסח באילת או בים המלח, בצפון, בירושלים ובתל אביב. חבילות הנופש מוצעות במלונות המובילים בישראל, ביניהם של רשת פתאל, ישרוטל, מלונות דן, קראון פלזה, אסטרל ורימונים. בנוסף, חברתנו מספקת טיולים מאורגנים בכל רחבי הארץ המודרכים בשפות שונות לרבות אנגלית, רוסית וצרפתית.
 
להזמנת טיול מאורגן או חבילת נופש בפסח, ולקבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם חברת אגד חוויות תיור ונופש בטלפון 6414*
שלח