נגישות

טיול מאורגן לדרום אמריקה

טיול מאורגן לדרום אמריקה
טיול מאורגן לדרום אמריקה
טיול מאורגן לדרום אמריקה

מידע על דרום אמריקה

טיול מאורגן לדרום אמריקה: טיול מאורגן לברזיל ארגנטינה 

טיול מאורגן לברזיל ארגנטינה  – בין המדינות המרתקות והיפות בדרום היבשת, וכל אחת מהן מייצגת השפעה אירופית אחרת על ההיסטוריה הארוכה שלה. ברזיל נכבשה על ידי פורטוגל וארגנטינה על ידי ספרד, זוהי הסיבה לא רק להבדל השפות ביניהן, פורטוגלית וספרדית, אלא גם לעיצוב התרבותי השונה שלהן והרכב האוכלוסייה. שתיהן חברות שמבטאות שילוב בין הגירה רב-גונית לאורך שנים עם ילידי המקום. בכל מקום שתבקרו בו תוכלו לראות את שרידי העבר ניצבים בפאר רב ובכבוד המגיע להם. במסגרת טיול מאורגן לדרום אמריקה תוכלו לראות את ברזיל וארגנטינה, המציעות לכם את הטוב שבכל העולמות שהתמזגו להם שם, ומומלץ לכם ליהנות מהם במלואם.טיול מאורגן לדרום אמריקה ליעדים הנחשקים ברזיל, ארגנטינה יתחיל בבואנוס איירס, בירת ארגנטינה, משם נמשיך לכיוון דרום מערב המדינה ונבקר בערים נוספות כגון ברילוצ'ה, פוארטו מונט ואזור האגמים הגובל בצ'ילה, נמשיך דרומה לפארק מרשים ביופיו – טורס דל פיינה. נטוס חזרה לכיוון צפון, נבקר במפלי האיגוואסו, ונתקדם לעבר ברזיל – ריו דה ז'נרו ולשלל האטרקציות והנופים המצויים בה, וכמובן ביקור בקרנבל בברזיל, מצעת המנצחות המפורסם של ריו.

טיול מאורגן לארגנטינה

בואנוס איירס – פירוש השם בספרדית אוויר טוב, יש הטוענים שהשם הזה הגיע כנראה, מכיוון שהרוחות סייעו בניווט האוניות להגיע אל העיר.בואנוס איירס נחשבת בעיני תושביה לפריז של דרום אמריקה, והגאווה המקומית של תושבי עיר הנמל ברורה. העיר נהנית ממזג אוויר נהדר בזכות האוקיינוס האטלנטי, וחיי התרבות בה עשירים מאוד. בעיר תטיילו בכל האתרים ההיסטוריים שבה, בכיכר מאיו המפורסמת שבה הפגינו אמהות הנעדרים משלטון החונטה הצבאית, ובשדרה המפוארת 9 ביולי. מוסדות השלטון בבואנוס איריס מיוחדים במינם ומגלמים את ההיסטוריה המעניינת של המדינה שהגיע לרחבי העולם בזכות אוויטה פרון הבלתי נשכחת.נראה בין היתר את בית הקונגרס, בית הנשיא – הבית הוורוד ונמשיך את סיורנו בשכונות הנמל המרכזיות פורטו מדירו ולה בוקה.  בואנוס איירס היא עיר מודרנית ושוקקת חיים במיוחד, שבה תיהנו גם מחיי לילה תוססים.לאחר הביקור בבואנוס איירס נמשיך לברילוצ'ה – עיר השוקולדים והגלידות. עיר השוכנת על שפתו של אגם לאואל הואפי. סיור על גדות האגם ועצירות בכמה תצפיות כמו מפרץ לופז או פונטו שם יתגלה בפנינו נוף מרהיב. נצא לשייט קסום לעבר ויקטוריה איילנד, נשוט על גבי מימיו הכחולים של אגם לאואל הואפי ונראה את כל הטבע והירוק של העצים הסובבים את האגם ואת ההרים המושלגים באופק. נסייר על האי עצמו ונחזה בטבע בהתגלמותו, נראה את המגוון הרחב של העצים כמו האקליפטוס, האורן והאלון ונצפה בציפורים וחיות נוספות הנמצאות על האי. אם יש משהו שארגנטינה יכולה להתגאות בו הוא הכבוד לטבע, גם לערבות הענקיות שבהן מגדלים את מאגרי הבשר של העולם. לא תחמיצו גם את מפלי האיגואסו שבה צולם הסרט "המיסיון".

טיול מאורגן לברזיל - מצעד המנצחות

טיול מאורגן לדרום אמריקה חייב לכלול את העיר ריו - עיר הסמבה, הקרנבלים והחופים המדהימים. לברזיל חוקים משלה, והניגוד החריף בין המעמדות ניכר בה מאוד לעין. ניתן לראות את השוני והחלוקה בין הצד החדש והיפה יותר של העיר ולעומת זאת את אזור העוני - הפבלות .הטיול המאורגן שלנו יקח אתכם לסיור בפבלות המפורסמות שבהן חיים אנשים בעוני רב, קושי ודוחק. ובמעבר חד, נמשיך לסייר באזורים העשירים והנורמטיביים יותר של ברזיל ושל ריו, שבהם תוכלו לראות את ברזיל השמחה והשלמה עם עצמה, מלאת החיים והתוססת שמחוברת מאוד לטבע העשיר שעוטף אותה.
יער טיג'וקה – זהו יער גשם באזור ריו שם ניתקל במגוון הרחב והעצום של הצומח והחי אשר ייחודים למקום זה. נמשיך לכיוון הר קורקובדו זהו הר הנמצא בגובה של כ-710 מטר. ההר התפרסם כמובן בפסלו העצום של ישו הגואל הנמצא בראשו. נגיע לתצפית מראש ההר, נקודת ביקור הכרחית שתיתן לכם מושג על העיר והתרבות המקומית. שם יתגלה בפנינו נוף עוצר נשימה. יש האומרים שאם אתה נמצא בריו ולא רואה אותה מלמעלה כאילו לא היית בריו – פה אנחנו נהיה די קרובים לאמרה הנ"ל.
אזור הסומבררו – זהו האזור שבו נערך מצעד המנצחות בתקופת הקרנבל. נראה את אצטדיון המרקנה – אשר עבר שיפוץ מסיבי לקראת משחקי המונדיאל אשר נערכו בברזיל בשנת 2014 ומשחקי האולימפיאדה שהתקיימו בשנת 2016. זהו האצטדיון הגדול ביותר בעולם ומסוגל לאכלס בתוכו כ-200,000 אוהדים.טיול מאורגן לדרום אמריקה יבקר גם ביעדים נוספים כגון: הר הסוכר, חופי ריו המקסימים כמו קופקבאנה ואימפנמה והפתעות נוספות.


 
טיול מאורגן לדרום אמריקה
דורג על ידי 63 מטיילים
5