נגישות
טיול מאורגן למדינות הבלקן

טיולים מאורגנים למדינות הבלקן

טיול למקדוניה והבלקן
 
 

   טיול מאורגן למדינות הבלקן – בולגריה ומקדוניה

    
רוצים להכיר חבלי ארץ קסומים עם תרבויות, היסטוריה ונופים קסומים? אם כן, אנו מזמינים אתכם להצטרף אל טיול מאורגן למדינות הבלקן של חברתנו. מדובר בטיול מופלא שלוקח אתכם לבולגריה ומקדוניה, שתי מדינות מרתקות ושונות זו מזו, המציעות כל אחת בפני עצמה נופים ייחודיים, סיפורים מרתקים, תושבים מסבירי פנים והמון חוויות וזיכרונות יפים.
 

היתרונות של טיול מאורגן לבלקן

 
טיול מאורגן לבולגריה ומקדוניה הוא הבחירה הנכונה למי שרוצה ליהנות מחופשה וממסע שעוברים בצורה החלקה, הנעימה והמעניינת ביותר. בניגוד לטיול עצמאי, את המסלול של טיול מאורגן לבולגריה מקדוניה בונים עבורכם המדריכים המנוסים שלנו, שיודעים בדיוק אילו מקומות הכי שווים לביקור. כמו כן, המדריכים יוצרים מסלול נכון מבחינת נסיעות אשר חוסך לכם בזמן, ואת הדרך אתם עושים בכלי תחבורה נוחים וממוזגים. אנו גם מטפלים בכל הפרטים הטכניים והבירוקרטים כדי שלא תצטרכו לדאוג ותיהנו מחופשה נטו מושלמת. יש גם לזכור שבולגריה ומקדוניה מציעות מגוון עשיר של אתרים עם סיפורים מיוחדים, כך שישנו יתרון רב ביציאה ליטול עם מדריכים שמכירים היטב את התרבות, ההיסטוריה והמסורות המקומיות. כך מתקבל טיול מעמיק ובעל ערך מוסף שאי אפשר לקבל מספרים כתובים, ואתם גם עושים אותו בחברת אנשים טובים בעלי תחומי עניין דומים לשלכם.
 

לאן מגיעים בארצות הבלקן

 
טיול מאורגן למדינות הבלקן יכול להביא אתכם למגוון רחב של מקומות שונים ומיוחדים, והדבר תלוי במסלול המסוים שאתם עושים. כך לדוגמא, אחד המקומות שבוודאי תרצו לבקר בהם הוא עיר הבירה של בולגריה, סופיה, אשר בה מונומנטים חשובים כמו קתדרלת אלכסנדר נבסקי ובית הכנסת שמשמש כזיכרון לקהילה היהודית התוססת של העיר. כמו כן, תוכל לסייר בסקופיה, עיר הבירה של מקדוניה המדגימה את ההיסטוריה העשירה של האזור, לרבות מבצר סקופיה, מסגד מוסטפא פאשה, החמאם המפורסם, חצר קאפן האן והבזאר הישן. כמובן שמדינות הבלקן מציעות גם טבע עשיר ומיוחד, למשל המפלים והיערות של הפארק הלאומי Mavrovoבמקדוניה, שייט בסירה במערה תת קרקעית, פארק ספארי העובר במסלול מרהיב בין יערות ומנזרים, ועוד. על הדרך ממתינים לכם מגוון אתרים יפהפיים ומרשימים, ביניהם כנסיות עתיקות, אגמים גדולים, מבצרים, אמפיתיאטרון רומי, באזארים, מוזיאון של יצירה מקומית אותנטית, ועוד הרשימה ארוכה.
 
לפרטים נוספים על טיול מאורגן לבולגריה ומקדוניה ולביצוע הזמנות, פנו אל נציגי אגד תיור ונופש בטלפון 03-9204777.