נגישות
בורמה

טיולים מאורגנים לבורמה

טיול מאורגן לבורמה

 
עם חברת אגד תיור ונופש תצאו לטיול מאורגן לבורמה איכותי ומיוחד במינו. מדובר בטיול מלא, המועבר על ידי מדריכים מקצועיים ומנוסים המכירים היטב מדינה מיוחדת ויפה זו, על מנהגיה, תרבותה ואתריה השונים.
הטיול עשוי להשתנות ביעדיו ובכל מקרה עובר באתרים היפים במדינה, למשל סיור והכרת עיר הבירה יאנגון, ביקור בעיר באגן וסביבתה, העיר האגדית  מנדליי, שייט במעלה נהר האיורוודי עד לעיר מנדליי עם פעמון הארד המרשים הגדול בעולם. וזאת בנוסף לטיסה לאגם איגלה על שוקיו ובתיו הבנויים על גבי כלונסאות, ועוד הרבה אתרים והפתעות.
 בורמה נפתחת לעולם

 
בורמה שבדרום מזרח אסיה, המכונה כיום מיאנמר או בשמה המלא הרפובליקה של איחוד מיאנמר, הינה ארץ מיוחדת ומרהיבה ביופייה השוכנת בין הודו לסין. רק לאחרונה היא התגלתה על ידי מטיילים מערביים. למרות היותה לא מוכרת מדובר במדינה מאוכלסת ביותר המונה מעל חמישים וחמישה מיליון איש השייכים למאה קבוצות אתניות שונות. עד לא מזמן נוהלה המדינה על ידי משטר צבאי ורק לפני שנים ספורות זכתה לבחירות שהובילו לרפורמות ושינויים רבים. בין היתר היא פתחה את שעריה לתיירים מערביים, הנהנים מהצצה לתרבות עשירה ואותנטית, הלוקחת אותם למסע אחורה בזמן ומפגישה אותם עם תרבות ייחודית ואנשים חייכניים ומסבירי פנים.
 

סיפורה של מדינה

 
טיול בבורמה ייקח אתכם לארץ בתולית, מרהיבה ביופייה, עם אינספור אתרים מרתקים ומיוחדים שדרכם תכירו את סיפורה הייחודי של המדינה. כך למשל, הטיול עשוי לעבור בעיר בגאן שהייתה בעבר הגדולה בערי המדינה ואחת הערים החשובות והמפותחות בדרום מזרח אסיה, אותה הקים באלף הראשון לספירה המלך אנוורטה שגם הביא למדינה את הבודהיזם. בנוסף, שושלת המלוכה פיארה את העיר במאות פגודות, אשר למרבה הצער רבות מהן נחרבו על ידי הכובשים המונגולים שגרמו גם להתפוררותה של העיר. יחד עם זאת, עדיין נותרו בעיר אלפי מונומנטים המרוכזים באזור צפוף ובנויים בשלל גדלים, סגנונות וצורות.
 
וזאת רק ההתחלה למסע קסום ברחבי בורמה, בין אם באגם איגלה המכונה ונציה החקלאית בו אנשים שחיים על פני האגם מתנהלים בסירות ומתמחים במלאכות עתיקות, או ביקור בעיר הבירה התוססת והסואנת יאנגון, הגדולה בערי בורמה, על שלל שוקיה, מקדשיה ואתרי ההיסטוריים.
 

הזמנת טיול מאורגן לבורמה

 

הזמנת טיול מאורגן לבורמה מוצעת בפשטות ומהירות, און ליין ישירות דרך האתר המתקדם והמאובטח של חברתנו. כמו כן לביצוע הזמנות, קבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, השאירו פרטיכם באתר או צרו קשר עם נציגי אגד תיור ונופש בטלפון 03-9204777.