נגישות
טיול משפחות לאירופה

טיולי משפחות באירופה

 
 טיול משפחות באירופה
  
טיול משפחות באירופהאינו דבר של מה בכך, כי יש לתכנן מסלול מעניין ומגוון המתאים לכל בני המשפחה. עם אגד תיור ונופש תזכו בטיולי משפחות באירופה איכותיים ומהנים במיוחד, אשר ייקחו אתכם במסלול מרתק עם שלל אטרקציות לכל גיל. מדובר בטיולים מאורגנים המועברים על ידי מדריכים מקצועיים ומנוסים, המכירים היטב את המדינות והאתרים בהם תבקרו, על המעניין והמיוחד שבהם, ויידעו להפיק את המיטב מכל מקום ואתר.
 

לטייל עם המשפחה בלי להתאמץ

 
עם חברתנו טיול לאירופה מאורגן היטב ומביא לכם את המיטב שיש ליבשת זו להציע. בתור התחלה, מחיר הטיול המאורגן כולל טיסות ליעד ולינה בבתי מלון איכותיים ומומלצים ואוטובוסים נוחים וממוזגים. את הטיול ילווה מדריך מקצועי ומנוסה מטעמנו שילווה אתכם לכל אורך המסלול, יעשיר את עולמכם, ינעים את זמנכם וידאג לכל עניין.
 

להכיר את המיטב של אירופה בשמונה ימים
 
יש אפשרויות רבות לטיול משפחות לאירופה, בשילוב שלל אתרים ואטרקציות שונות, כדוגמת היעדים הבאים:
 

  • אמסטרדם וסביבתה – אמסטרדם בירת הולנד מושכת אליה מיליוני תיירים מכל העולם, עשם שלל אתרים בעיר וסביבתה כדוגמת ביקור בחוות גבינות, בית אנה פרנק, מוזיאון ייחודי לילדים, שייט תעלות, סיור במפעל המייצר קבקבי עץ הולנדיים מסורתיים ובילוי בפארק השעשועים אפטלינג שבכפר קאטצ'ובל.

  • האג וסביבתה - בעיר יושב השלטון ההולנדי ובסביבתה יש הרבה אטרקציות כדוגמת הפארק המיניאטורי מדורודאם, כפר הדייגים וולנדם, עיירת התעלות חיטהורן, וכפר האומנים זאנסה סכאנס.

  • צרפת פריז - ביקור בעיר האורות פריז, בירת צרפת, ייקח אתכם למגוון אתרים מפורסמים ומעניינים כדוגמת מגדל מונפרנאס, דיסנילנד פריז, שייט על הסיין, וכן ביקור בעיירת  מונאמרטר המפורסמת.

  • בלגיה - החלק הזה של המסלול עשוי לכלול סיור בעיר הנמל העתיקה ברוג' וסיור בעיר הבירה בריסל.

 
הזמנת טיול משפחות לאירופה
 
הזמנת טיול משפחות באירופה מוצעת בפשטות ונוחות, און ליין ישירות דרך האתר המתקדם והמאובטח של חברתנו. כמו כן לביצוע הזמנות, קבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, השאירו פרטיכם באתר או צרו קשר עם נציגי אגד תיור ונופש בטלפון 03-9204777.