נגישות

טיולים מאורגנים לאירלנד

טיול מאורגן לאירלנד

מידע על אירלנד

טיול מאורגן לאירלנד עם אגד תיור ונופש
 
חברת התיירות המובילה אגד תיור ונופש מזמינה אתכם להצטרף אל טיול מאורגן לאירלנד, אחת המדינות המעניינות והיפות ביותר באירופה. זהו מסע מרתק שייקח אתכם אל תרבויות קלטיות עתיקות, ערים מודרניות וקוסמופוליטיות, צוקים נישאים ומרחבים ירוקים ללא סוף, כפרים ציוריים וכנסיות מרשימות, וכמובן פאבים מקומיים מלאי שמחת חיים ובירה טובה.
 
בעשורים האחרונים זוכה אירלנד לעדנה מחודשת מבחינה כלכלית ותיירותית, ומיליוני מבקרים מכל רחבי העולם מגיעים אליה מדי שנה. יחד עם זאת, על מנת להכיר את האתרים המיוחדים, המקומות האותנטיים ואפשרויות הבילוי המקסימות של אירלנד מומלץ להצטרף לטיול מאורגן. בדרך זו תזכו להסברים של מדריכים מיומנים הבקיאים בתרבות ובהיסטוריה המקומית, תגיעו אל המקומות הכי אטרקטיביים במדינה, תחסכו בזמן יקר, בעלויות מיותרות ובסיבוכי בירוקרטיה, ותיהנו משירות מסור הדואג לכלל צרכיכם.
 
במהלך טיולים מאורגנים לאירלנד של אגד תיור ונופש תגיעו אל האתרים המעניינים והמובילים במדינה הירוקה. לפניכם סקירה של חלקם:
 
נפלאותיה של דבלין
 
קצרה היריעה מלתאר את כל האטרקציות שמציעה בירת אירלנד, השופעת באתרים היסטוריים מרשימים ושוכנת באזור מרהיב ביופיו המוקף הרים וחופים. רק כדי לתת טעימה, במהלך השהייה בעיר נבקר בארמון דבלין שנבנה לפני כ- 800 שנה ומאופיין בארכיטקטורה מרהיבה עם היסטוריה עשירה הקשורה הדוקות לשלטון האנגלי במדינה. עוד נבקר בספריית טריניטי קולג' המחזיקה מאות אלפי כתבי יד יפהפיים, בבית המכס המרשים ובכנסיית כרייסטצ'רץ' שתחגוג בקרוב יום הולדת 1000 שנים. לא נזניח כמובן את תרבות הבירה המקומית ובהחלט נטעם ממנה כשנגיע אל מרכזים המבקרים של בירה "גינס" ונלמד על תהליך ההפקה. גם נבלה ברובע הטמפל בר שמרכז את מיטב מקומות הבילוי, המוזיקה והבירה של העיר, ובו תוכלו לערוך קניות בחנויות וברשתות ענק.
   
הטבע המדהים של אירלנד
 
מלבד ערים מרשימות שבהן נבקר כמו דבלין, בלפסט וגלאווי, לא נפסח על הטבע העשיר של המדינה. אחד המקומות המרשימים ביותר הוא ללא ספק טבעת קרי, המציעה נופים שכמו יצאו מגלויה של מפרצים עמוקים וצוקים נישאים. זוהי גם הזדמנות ליהנות מחופים איכותיים, ללמוד על מסורת הדייג המקומית, לצאת לטיולים יפהפיים ואפילו ליהנות מספורט ימי. עוד אתרים יוצאי דופן הם צוקי האם שישאירו אתכם פעורי פה, האיים הנהדרים של מפרץ גלאווי, אזור קונמרה השופע בעלי חיים ושכיות חמדה טבעיות, ועמודי הזלת הענקיים. בד בבד נבקר בכפרים אותנטיים שבהם הזמן כמו עמד מלכת, בכנסיות ובמנזרים עתיקים, בשווקים צבעוניים, בארמונות ומבצרים, ונחווה מקרוב מדינה המשלבת בין העתיק ולמודרני ובין הכפרי לאורבאני.
 
להזמנת טיול מאורגן לאירלנד התקשרו עכשיו לטלפון 03-9204777.