נגישות
קירגיזסטן

טיולים מאורגנים לקירגיזסטן

סוכות
טיול מאורגן לקירגיזסטן
 

טיול מאורגן לקירגיסטן – מסע מרתק!

 
אגד תיור ונופש מזמינה אתכם אל טיול מאורגן לקירגיסטן אשר ייקח אתכם לאחת המדינות המרתקות בתבל. מדינה זו אשר הציבור הישראלי התוודע אליה בתוכנית "המרוץ למיליון" היא מהיחידות שעדיין נותרו בתוליות ובלתי מתוירות ברובן. על כן היא מציעה חוויה יוצאת דופן של תרבויות מרתקות, מסורות עתיקות, דרך חיים שכמו קפאה בזמן, וכמובן נופים מרהיבים של הרים נישאים, נהרות שוצפים, כפרים ציוריים ועוד.
 

למה טיול מאורגן לקירגיסטן?

 
אם אתם חולמים על קירגיסטן, טיול מאורגן הוא הפתרון הטוב ביותר. יש לזכור כי מדובר במדינה שהתיירות אליה נמצאת ממש בתחילת דרכה, כך שהתשתיות אינן דומות למה שאתם רגילים, החל בכבישים ועד למקומות הלינה. לכן כשאתם יוצאים איתנו אל קירגיסטן, טיול זה דואג שתיהנו ממקומות לינה בטוחים, איכותיים ובדוקים, ושתוכלו להגיע ממקום למקום בצורה הנוחה והחלקה ביותר. כמו כן, רק מעטים מכירים את האתרים שבאמת חשוב וכדאי לבקר בהם במדינה אקזוטית זו, ובדיוק לשם כך אתם יוצאים עם מדריכים בעלי ניסיון רב וידע עשיר שמתכננים מסלול מושלם. המסלול שלנו חוסך בזבוז זמן יקר על טרדות בירוקרטיות, בלבולים ודאגה לעניינים טכניים, ואתם גם מקבלים המון ערך מוסף ממדריכים שמכירים את ההיסטוריה, התרבות ודרכי החיים המקומיות. יתר על כן, אתם עוברים את הטיול החווייתי עם קבוצת אנשים טובים שבדיוק כמוכם מסתקרנים מארץ הצופנת המון הפתעות.
 

מה רואים ומה עושים בקירגיסטן

 
טיול מאורגן לקירגיסטן יכול להביא אתכם למקומות רבים ומגוונים בהתאם למסלול המתוכנן. כך לדוגמא, המסלול יכול להתחיל בעיר הבירה בישקק, קירגיסטן, אשר בה אפשר לראות את אנדרטת הניצחון, בניין הפרלמנט, פארק פנפילוב ועוד. הטיול גם עשוי לקחת אתכם אל רכס הרי הטיאן שאן אשר מאופיינים בפסגות גבוהות, עמקים ירוקים, עדרים של בקר וצאן, וכן ביקורים בכפרים ואף לינה אצל משפחות מקומיות. אחד המקומות היפים ביותר במדינה הוא אגם סון קול אשר כבר מאות שנים משתמשים בו נוודים ורועי צאן כשטח משרעה נרחב. זוהי הזדמנות נהדרת להתוודע אל רוח החיים הנוודי עם היורטות שבהם מתגוררות המשפחות והמשחקים המיוחדים. מעבר לכך, הטיול יכול לקחת אתכם לעוד מגוון מקומות כמו עמק האגדות הציורי סקזקה, שמורת ג'יטי אוגוז והעיר קרקול – בכולם ממתינים לכם מקומיים מסבירי פנים, שווקים, סדנאות ואורחות חיים מעניינות ומיוחדות.
 

למידע נוסף ולהזמנת טיול מאורגן לקירגיסטן, פנו אל נציגי אגד תיור ונופש בטלפון 03-9204777.