יוון

טיול מאורגן לריביירות - טיולים מאורגנים לפרובאנס והריביירה הצרפתית

הצג רשימת יעדים לבחירה

טיולים מאורגנים לפרובאנס והריביירה הצרפתית

טיול מאורגן לפרובנס והריביירה הצרפתית

בעוד יעדי תיירות פופולריים אחרים עוברים תקופות של גאות ושפל, כוח המשיכה של הריביירה הצרפתית והפרובנס נשאר קבוע לאורך עשרות שנים. הריביירה הצרפתית,  הריביירה האיטלקית ואזור הפרובנס ממוקמים גבוה ברשימת יעדי התיירות המובילים באגן הים התיכון ובאירופה. מעבר לנוף הים המרהיב (הריביירה הצרפתית מכונה בשפתם "קוט ד'אזור" שמשמעו "חוף התכלת"), אזור הריביירה האיטלקית והצרפתית ניחן בהיסטוריה ארוכת שנים ומסורות מכובדות של אירועי תרבות ופסטיבלים חשובים.
טיול מאורגן לריביירה הצרפתית כולל טעימות מהתרבות המקומית, מחיי הלילה שוקקים ומהעולם הקולינרי המרתק והממכר. אין ספק כי הדרך הטובה ביותר לחוות את המיטב שיש לאזור זה להציע היא בהזמנת טיול מאורגן לפרובנס והריביירה הצרפתית.

טיול מאורגן לפרובנס

בדומה לאזור הריביירה הצרפתית, גם לאזור הפרובנס בדרום צרפת יש היסטוריה ענפה ומרתקת. אזור הפרובנס היה מיושב עוד מהתקופה הפרה-היסטורית, והוכחות לכך ניתן למצוא בציורי הקיר במערת קוסקר, בגילופי הסלעים בעמק מרביי ועוד.
בדומה ליעדי תיירות נוספים באירופה, גם בפרובנס מתקיים הקשר היהודי. בתקופת ימי הביניים חיה בפרובנס קהילה יהודית עשירה ומשגשגת, אשר הותירה את חותמה על פרשנות המקרא, הפילוסופיה היהודית ותורת הקבלה.

טיול מאורגן לפרובנס והריביירה הצרפתית – ליהנות משני העולמות

חיפשת טיול מאורגן לפרובנס? או טיול מאורגן לריביירה הצרפתית? אגד תיור ונופש מציעה לך להנות מהקירבה הגאוגרפית של שני יעדי התיירות המובילים, ולהזמין כבר עכשיו טיול מאורגן לפרובנס והריביירה הצרפתית.
אם תמיד חלמת להתחכך בזוהר של פסטיבל סן-רמו, או לבקר בפסטיבל קאן, אם תמיד הרגשת סקרנות לגבי נסיכות מונקו הקטנטנה - הריביירה הצרפתית היא המקום המושלם עבורך לחופשה. טיול מאורגן לפרובנס והריביירה הצרפתית יעניק לך חופשה בלתי נשכחת, עשירה במזון צרפתי משובח ויינות מעולים תוצרת הפרובנס, אבק כוכבים מהריביירה הצרפתית, נופים מרהיבי עין ועולם תרבותי מרתק.

להזמנת טיול מאורגן לפרובנס והריביירה הצרפתית התקשרו עכשיו 6414*
שלח