רוסיה

טיול מאורגן לרוסיה

הצג רשימת יעדים לבחירה

מידע על רוסיה

טיול מאורגן לרוסיה

אגד תיור ונופש מזמינה אתכם אל טיול מאורגן לרוסיה מרתק ומרהיב ביופיו שילהיב וירתק אתכם לאטרקציות המופלאות של המדינה הגדולה ביותר בעולם מבחינת שטחה. בהתאם לסוג הטיול שבחרתם, מסלולי טיולים מאורגנים לרוסיה מתחילים על פי רוב בעיר סנט פטרסבורג, העיר שנבנתה כפרי חזונו של פטר הגדול לשמש כבירתה הקוסמופוליטית של האימפריה הרוסית ונחשבת לאחת הערים היפות ביותר באירופה, ובוודאי אחת מן המובילות שבהן מבחינת כמות האתרים ההיסטוריים והאטרקציות התיירותיות. טיול מאורגן לרוסיה אינו שלם גם בלי ביקור במוסקבה, הבירה הנוכחית של רוסיה וגם אחת מהבירות המובילות בעולם מבחינה תרבותית, כאזור בילויים ושופינג. כאשר אתם בוחרים טיול מאורגן לרוסיה מבית אגד תיור ונופש אתם בוחרים גם את מדריכי הטיולים המובילים אשר ידריכו את הקבוצה באופן מקצועי. כמו כן טיול מאורגן לרוסיה כולל טיסות, בתי מלון, כלכלה ברמת חצי פנסיון וכן אוטובוס צמוד שיאפשר לנו להגיע לכל אזור במהירות ובנוחות. טיולים מאורגנים לרוסיה הינם חוויה של פעם בחיים שתעניק לכם טעם של עוד.

 

טיול מאורגן לסנט פטרסבורג

בעוד אתם מבלים עם טיול מאורגן לסנט פטרסבורג כחלק ממגוון טיולים מאורגנים לרוסיה, תגלו עיר מדהימה ביופייה שהיא העיר השנייה בגודלה ברוסיה לאחר העיר מוסקבה. שמה הקודם של סנט פטרסבורג הוא לנינגרד, עיר המהווה מרכז תרבות והשוכנת צפון מערבית למוסקבה, הינה אחת מן הערים היפות באירופה. העיר מתפרשת על 42 איים בדלתא של נהרNeva ונבנתה בשנת 1703 על ידי פטר הגדול. תעלות המים והגשרים בעיר משמשים זיכרון בנוי לסגנון הארכיטקטורה בתקופה הצארית. העיר מתפרשת על 42 איים בדלתא של נהרNeva ונבנתה בשנת 1703 על ידי פטר הגדול ושימשה במשך 200 שנה כבירת רוסיה, ובה נולד התיאטרון הרוסי. טיול מאורגן לסנט פטרסבורג הוא לא פחות ממסע של יופי ואוסף המבנים היפים שנמצאים בעיר הזו.
טיולים מאורגנים לרוסיה

 
אגד תיור ונופש מציעה לכם טיולים מאורגנים לרוסיה ולמגוון יעדים ברחבי העולם שיאפשרו לכם ולמשפחתכם ליהנות מחופשה מהנה ומלהיבה ביעדים נחשקים דוגמת סין, מרוקו, תאילנד, יפן וכן מגוון יעדים נוספים באירופה. הטיולים המאורגנים שלנו כוללים לא רק ביקור בכל פניני החמד של מדינות היעד, אלא גם מלווים בידי מדריכי תיירות ואנשי מקצוע מובילים בתחומם בעלי ניסיון עשיר ורקע בכל אחת ממדינות היעד של הטיולים המאורגנים שלנו. הצטרפו אלינו, טיולים מאורגנים לרוסיה הם ההמלצה האישית שלנו.

לפרטים נוספים והזמנת טיול מאורגן לרוסיה וסנט פטרסבורג פנו אלינו בטלפון 6414*
שלח