נגישות
טיול מאורגן לסקנדינביה

טיולים מאורגנים לסקנדינביה

טיול מאורגן לסקנדינביה

טיול מאורגן לסקנדינביה
 

אגד תיור ונופש מזמינה אתכם אל טיול מאורגן לסקנדינביה. זהו טיול שלוקח אתכם אל מחוזות מופלאים המשלבים בין טבע ייחודי ועוצר נשימה, תרבות עשירה, מוזיאונים מרתקים, ארמונות מרהיבים וכמובן הפיורדים המדהימים.
 

למה לצאת עם טיול מאורגן לסקנדינביה

 
הארצות הסקנדינביות כגון שוודיה, דנמרק ונורווגיה מהוות מוקדי עלייה לרגל לתיירים מכל קצות תבל. בתור שכאלו יש בהן תשתיות מפותחות מאוד המקלות על הטיול והשהייה, ואכן רבים בוחרים להגיע אליהן באופן עצמאי. יחד עם זאת, מי שיוצא עם טיול מאורגן לארצות סקנדינביה נהנה מכמה יתרונות חשובים. ראשית, מדובר בטיול שתוכנן על ידי מדריכים בעלי ניסיון רב אשר מכירים את המקומות היפים והמעניינים ביותר בסקנדינביה, כך שלא תפספסו את מה שחשוב באמת. כמו כן, המדריכים שמלווים את הטיול מביאים מידיעותיהם המעמיקות אודות ההיסטוריה, הקולינריה, התרבות והחברה בארצות הסקנדינביות, מה שנותן ערך מוסף שלא ניתן לקבל מכל ספר הדרכה. בנוסף לכך, המדריכים דואגים שהטיול יעבור בצורה החלקה והנוחה ביותר מבלי שתצטרכו לדאוג להיבטים ביורוקרטים או טכניים, ומבלי שיתבזבז זמן יקר של החופשה שלכם. מלבד זאת את הטיול אתם עושים בחברת אנשים שבדיוק כמוכם מתעניינים באזור הצפוני הזה של יבשת אירופה, כך שתבלו את הזמן בסקנדינביה בחברה מצוינת.
 

מה רואים ומה עושים בסקנדינביה?
 

קצרה היריעה מלתאר את כל הנפלאות שפוגשים בארצות הסקנדינביות. בין היתר, אפשר לצאת לשייט בין הפיורדים המדהימים של אוסלו, לסייר באתרים המפרסמים של קופנהגן וסטוקהולם, לצאת לשייט בתעלת ניהבן של בירת דנמרק, לבקר במוזיאון  Tiki-Konהכולל תערוכה תת מימית, לבקר במזרקת גפיון הידועה בפסל המרהיב של בתולת הים, לסייר בשוק הפרחים ובבניין הפרלמנט של בירת נורווגיה, ועוד היד נטויה. יש לציין כי האתרים בהם תבקרו עשויים להשתנות מטיול לטיול, אך אנו דואגים שהם יהיו היפים והחשובים ביותר ושיהיה לכם את כל הזמן על מנת ליהנות מקסמם.
 
לפרטים נוספים על טיול מאורגן לסקנדינביה ולביצוע הזמנות, הנכם מוזמנים לפנות אל נציגי אגד תיור ונופש בטלפון 03-920-4777