סוצ'י

טיול מאורגן לסוצ'י

הצג רשימת יעדים לבחירה

טיולים מאורגנים לסוצ'י

טיול מאורגן לסוצי – שילוב מושלם של נופש ואטרקציות

 
אגד תיור ונופש מזמינה אתכם להצטרף אל טיול מאורגן לסוצי, העיר הרוסית השוכנת לחופי הים השחור אשר הולכת והופכת בשנים האחרונות למוקד משיכה עבור ישראלים ותיירים מכל רחבי אירופה. הביקור בסוצ'י וסביבתה יפגיש אתכם עם עיר מלאת כל טוב המבוססת לא מעט על תיירות, ולכן מציעה שלל אטרקציות המתאימות למבוגרים וילדים כאחד: מונומנטים היסטוריים מרהיבים עם סיפורים מרתקים, חופי ים רחבים, אצטדיונים אולימפיים בדגש על ספורט חורף, נופים יפהפיים הנשקפים מההרים מסביב, מטעי תה, גן בוטני מרשים, שלל מסעדות ובתי קפה, ועוד הרשימה ארוכה.
 

למה לצאת לטיול מאורגן לסוצ'י?

סוצ'י, השוכנת במרחק של כשעתיים טיסה בלבד מהארץ, היא עיר המצויה בתנופה גדולה של התפתחות אשר החלה להאיץ עם אירוח משחקי החורף האולימפיים לפני כחמש שנים. מדובר בעיר המונה כיום כחצי מיליון תושבים ובה מערכת מסועפת של תחבורה ציבוריות, המבוססת בין היתר על רכבות, מוניות, אוטובוסים ורכבת פרברים. למעשה, העיר ידועה לציבור הרוסי כמוקד תיירות אטרקטיבי ופופולארי מזה שנים רבות, אולם רק לאחרונה היא קולטת יותר ויותר תיירים מארצות אחרות. על כן, עדיף להצטרף אל טיול מאורגן לסוצי אם ברצונכם ליהנות מביקור שליו, רגוע ומהנה ללא תקלות מיותרות, בעיות בירוקרטיות או קשיי התמצאות.
 
בנוסף, כאשר אתם בוחרים לצאת אל סוצי בטיול מאורגן של חברתנו, אתם נהנים ממדריכים מנוסים המכירים היטב את העיר עצמה ואת התרבות, ההיסטוריה והסיפורים המקומיים, כמו גם את האתרים היפים והחשובים ביותר ששווה לבקר בהם. בדרך זו אינכם מבזבזים זמן יקר על אתרים שאינם באמת חשובים ומרהיבים, ונהנים מימים מאורגנים היטב המשלבים בין הנאה ועניין. בנוסף, המדריכים שלנו דואגים לכל עניין טכני ובירוקרטי על מנת להוריד מכתפיכם התעסקות מיותרת, כך שהביקור עובר על הצד החלק ביותר. וכל זאת בחברה טובה של אנשים בעלי תחומי עניין דומים לשלכם, דבר היוצר הזדמנויות רבות לקשרים וחברויות הממשיכות גם מעבר לטיול.
 

מה רואים ומה עושים בסוצ'י?

קצרה  היריעה מלתאר את כל מה שאפשר לעשות ולראות עם חבילת נופש מאורגן בסוצי, שכן כפי שאמרנו האטרקציות רבות מאוד. כך לדוגמא, מבחינת המונומנטים המרהיבים המעטרים את העיר ניתן לציין בין היתר את עמוד הגרניט האדום עם פסל המלאך מיכאל, את בניין הטרמינל הימי ואת קתדראלת המלאך מיכאל שגובהה יותר משלושים מטרים. כמו כן, בסוצ'י וסביבתה יש הרבה מה לראות מבחינת קסמי הטבע, ובהם למשל 33 המפלים המרהיבים המקובצים יחדיו ומגיעים עד לגובה של עשרה מטרים, מטעי התה המציעים חוויית ביקור אותנטית ומרשימה, ותצפית יפהפייה על האזור כולו מהמגדל הבנוי על פסגתו של הר אקהון.
 
לפרטים נוספים על טיול מאורגן לסוצי ולביצוע הרשמה לקבוצה הבאה, הנכם מוזמנים לפנות אל נציגי אגד תיור ונופש בטלפון *6414.
שלח