נגישות
טיול מאורגן לדרום קוריאה

טיולים מאורגנים לדרום קוריאה

טיול מאורגן לדרום קוריאה

טיול מאורגן לדרום קוריאה עם אגד תיור ונופש

 
אגד תיור ונופש מזמינה אתכם להצטרף אל טיול מאורגן לדרום קוריאה, אשר יפגיש אתכם עם אחת המדינות המרתקות בעולם. זהו מסע לארץ רב גונית המשלבת בין אתרי מורשת עולמיים, מבצרים עתיקים, שמורות טבע מדהימות, וערים מודרניות המציגות את שיא הטכנולוגיה והקדמה.
 

למה לצאת לדרום קוריאה בטיול מאורגן?

 
אם אתם מעוניינים ללמוד ולהכיר את דרום קוריאה, טיול מאורגן נותן לכם מספר יתרונות משמעותיים לעומת נסיעה עצמאית. ראשית, הטיול המאורגן מלווה בהדרכה של מדריכים מנוסים מטעמנו, המכירים היטב את התרבות, המסורת והמנהגים המקומיים – שיכולים להיות שונים מאוד מאלו המוכרים בארץ. הליווי מעניק לכם הזדמנות ללמוד ולהכיר לעומק את התרבות המרתקת ולקבל ערך מוסף של ידיעות, טעמים וניחוחות שקשה מאוד להשיג לבד. שנית, המדריכים והמסלולים שלנו מביאים אתכם אל המקומות המעניינים והיפים ביותר של קוריאה הדרומית, לאור ניסיון רב והיכרות מצוינת עם מה שיש למדינה זו להציע. מעבר לכך, הטיול המאורגן חוסך לכם הרבה מאוד התעסקות, טרדות בירוקרטיות ובזבוז זמן יקר על דברים שאינם במרכז ובמוקד של הטיול וההנאה ממנו. ולא פחות חשוב, אתם מבלים את הימים בחברת אנשים טובים שהינם בעלי תחומי עניין דומים לשלכם, יוצרים חברויות וחווים חוויות משותפות.
 

שפע עצום של אטרקציות בדרום קוריאה

 
קצרה היריעה מלתאר את כל המקומות שאליהם תגיעו בדרום קוריאה בטיול עם חברתנו. כאמור, מדובר בארץ רבת פנים ומלאת הפתעות, והדבר בהחלט ניכר גם בעיר הבירה סיאול. בעיר הגדולה שמהווה את המרכז החברתי, הפוליטי, הכלכלי והתרבותי של המדינה, ישנם מונומנטים חשובים כמו מבצר הוואסאונג, ארמון צ'אנגדאוקגונג, ג'ונגמיו וכן הקברים המלכותיים של שושלת ג'וסאן – כולם אתרי מורשת עולמיים. בנוסף, העיר ה- 12 בגודלה בעולם מוקפת הרים ובהם הפארק הלאומי שמושך הכי הרבה תיירים בעולם בכל שנה. כל זאת לצד מבנים כמו מזרקת הגשר הגדולה בעולם, פארק השעשועים המקורה הגדול בעולם, ומרכז העסקים המרשים של המטרופולין בעלת הכלכלה הרביעית בגודלה בתבל.
 

לפרטים נוספים על טיול מאורגן לדרום קוריאה, ולביצוע הרשמה לאחד מהטיולים שלנו למדינה מופלאה זו, התקשרו אל נציגי אגד תיור ונופש בטלפון 03-9204777.