נגישות
טיול מאורגן לאומבריה וטוסקנה

טיולים מאורגנים לאומבריה וטוסקנה

טיול בוטיק כולל אירוח בחווה חקלאית וקורס בישול מיוחד למשתתפי הטיול

טיול לאומבריה וטוסקנה
 
טיול מאורגן לטוסקנה ואומבריה שבאיטליה
 
חברת אגד טיול ונופש מזמינה אתכם לצאת אל טיול מאורגן לטוסקנה ולאומבריה. מדובר בשני מחוזות הנחשבים ליפים באיטליה ומושכים אליהם תיירים מכל קצות תבל, המגיעים לטעום מן הרומנטיקה והיין, מההיסטוריה והתרבות, הנופים והפסטורליה, וכמובן גם מהמטבח המשובח. אז אם אתם חושבים על איטליה, אומבריה וטוסקנה הם בוודאי מחוזות שכדאי לקחת בחשבון, ועם הטיול המאורגן שלנו תוכלו למצות את המיטב ממה שיש להם להציע.
 
קצת על אומבריה
 
חברתנו מוציאה טיול מאורגן לאומבריה שייקח אתכם למסע מרהיב ומרתק. אומבריה היא מחוז שבו כמעט מיליו תושבים הגובל בטוסקנה ומאופיין בשטח ההררי ירוק ומרהיב ביופיו, אותו חוצה נהר הטיבר הגדול וכן נהרות נוספים כגון הנרה והטופינו. האקלים הנוח, ההרים הנמוכים והגבעות מהווים מצע נהדר לעיירות יפות, כפרים חקלאיים, תרבות ומסורת עשירה. בין היתר, כלכלת המחוז מבוססת על בתי מלאכה המתמקדים בייצור רהיטי עץ, מוצרי טקסטיל, קרמיקה וכדומה, וכמו כן, חקלאות וייצור שמן זית, פטריות כמהין, גידול טבק ולא מעט כרמים ויקבים המייצרים יין משובח. בנוסף, אומבריה פותחת את שעריה בפני התיירים ומיליונים מהם מגיעים מכל רחבי איטליה והעולם על מנת לבלות בה כאן חופשות ולצאת לטיול קסומים, לסקר במוזיאונים ובגלריות לאומנות, בכנסיות ובמקומות דתיים חשובים נוספים, באתרים היסטוריים ובמסעדות אנינות הטעם.
 
ועוד קצת על טוסקנה
 
אגד תיור ונופש מוציאה טוסקנה טיול מאורגן המלווה במדריכים מנוסים ביותר. טוסקנה היא אחד המחוזות המפורסמים באיטליה, אם לא המפורסם שבהם. המחוז ששוכן במרכז המדינה הוא בית לכארבעה מיליון תושבים ומושך אליו מדי שנה מיליוני תיירים. אכן, טוסקנה היא פנינת תיירות שקשה להתחרות בה בזכות הנופים המרהיבים שבחלקם הרריים וגבוהים כמו האלפים הטוסקניים, חלקם משובצים גבעות ירוקות ופסטוראליות, וחלקם מישוריים. התיירים המבקרים במחוז נוהגים לפקוד את האטרקציות הרבות והמפורסמות כמו מגדל פיזה הנוטה על צידו, עיר הביר פירנצה, פיאצה דל קאמפו, ומגוון רחב מאוד של מוזיאונים, שמורות טבע מרהיבות, גלריות ומסעדות, יקבים המייצרים יינות מהטובים בתבל, ואהדה רבה לקולינריה משובחת. כל זאת למד אתרים היסטוריים וסיפורים מרתקים של התרבות האיטלקית והמורשת שלה, עם אישי כמו ליאונרדו דה וינצ'י, גלילאו גליליי, ניקולו מקיאוולי, דונטלו, בוטיצ'לי, מיכאלאנג'לו ועוד רבים וטובים שנולדו בטוסקנה, פעלו ויצרו בה.
 
למה דווקא טיול מאורגן לאומבריה וטוסקנה
 
נכון, אפשר פשוט לעלות על מטוס ולצאת לטיול עצמאי באומבריה ובטוסקנה עם רכב שכור. יחד עם זאת, ישנם מספר יתרונות בבחירה בטיול המאורגן של חברתנו. ראשית, חשוב להבין שמדובר במחוזות המתפרשים על פני שטחים נרחבים ומציעים מגוון רחב של מוקדי עניין ואטרקציות. הטיול של חברתנו ממקד את החופשה שלכם אל האתרים הכי יפים ומעניינים, ויפגיש אתכם באופן ישיר ואינטימי עם התרבות, הרומנטיקה והטעמים של מחוזות אלו. עימנו גם אינכם צריכים לדאוג לעניינים טכניים ובירוקרטים, לתכנון מסלול אופטימאלי, לענייני ההסעה או למקומות לינה בדוקים ואיכותיים. לכל זאת אנו דואגים ולכך מצטרפים כמובן המדריכים שלנו שיש להם היכרות נהדרת על המחוזות, וביכולתם להעניק הרבה ערך מוסף ועומק לחופשה שלכם.
 
לפרטים נוספים על טיולים מאורגנים לאומבריה וטוסקנה, פנו אל נציגי חברתנו בטלפון *6414.