נגישות
טיול מאורגן לויאטנם

טיולים מאורגנים לויאטנם

טיול מאורגן לויאטנם הקסומה

 
גם אתם רוצים לטייל בויאטנם ולראות את המקומות היפים ביותר במדינה? אם כן, אתם מוזמנים להירשם אל טיול מאורגן לויאטנם שמוציאה חברת אגד תיור ונופש אשר ייקח אתכם למדינה מופלאה, אקזוטית ומרתקת. אכן, ויאטנם מציעה מגוון עשיר במיוחד של תרבויות, מסורות ודרכי חיים צבעוניות, אשר משתלבות באופן מופלא בינות לנופים פראיים של הרים נישאים ועמקים נרחבים, נהרות רחבים ושדות אורז ירוקים, והמון בעלי חיים וצמחים ייחודיים לאזור.
 

למה דווקא טיול מאורגן לויאטנם?

 
כבר כמה עשורים זוכה ויאטנם לביקורים של מטיילים מישראל, רובם הגדול עושים את הטיול שאחרי הצבא בתנאים בסיסיים, אבל עוד רבים אחרים מגילאים מתקדמים יותר – כולל משפחות עם ילדים. אם כך, ניתן לעשות במדינת ויאטנם טיול עצמאי ולדאוג להכל בעצמכם, החל מכרטיס הטיסה, דרך תכנון המסלול ועד לבחירת מקומות הלינה. יחד עם זאת, חשוב להבין שישנם מספר יתרונות מהותיים לטיול מאורגן בויאטנם עם חברת תיור רצינית ומנוסה כמונו. ראשית, ויאטנם היא מדינה המציעה קשת רחבה מאוד של אתרים ואטרקציות, ואם לא מכירים את האתרים היפים והחשובים ביותר, ואם לא יודעים לתכנן מסלול מיטבי, אזי מתבזבז זמן יקר של החופשה ונוצרת תחושה של רדיפה אחרי הזנב ושל החמצה. לעומת זאת, אנו מתכננים לכם מסלול אופטימאלי אל המקומות הכי יפים ומסקרנים אשר יפגישו אתכם עם המיטב של המדינה. כמו כן, אנו דואגים לכך שלא תצטרכו להתעסק ולדאוג לעניינים טכניים ובירוקרטים, שכן המדריכים שלנו מטפלים בהכל. המדריכים גם יעשירו את הטיול שלכם בסיפורים ומידע על התרבויות במדינה, ההיסטוריה המורכבת שלה, המסורות העתיקות, ובעוד פרטים רבים שלא ניתן לדפדף אותם בספרים.
 

אז מה רואים בויאטנם?

 
התשובה לשאלה זו תלויה במסלול הטיול שלכם, אבל בכל מקרה צפויה לכם חוויה יוצאת דופן שתזכרו עוד שנים רבות. כך לדוגמא, הטיול יכול לעבור בהאנוי כשתסיירו במקדש הספרות, באגם המשוקם, ברובע הישן ועוד אתרים חשובים. כמו כן, תוכלו לצאת לשייט במפרץ האלונג ביי, לבקר שבטים ייחודיים כמו שבט DAZAO RED, שבט טא ואן ושבט לאו קי, לעשות קניות בשוק באק הא הצבעוני, לצאת לשייט על גבי נהר המקונג, לבקר בשוק הצף המפורסם, לסייר בו צ'י מין סיטי, ועוד המון אפשרויות.
 

לפרטים נוספים על טיול מאורגן לויאטנם ולביצוע הזמנות, פנו אל נציגי אגד תיור ונופש בטלפון 03-9204777.