נגישות
טיול מאורגן לויאטנם וקמבודיה

טיולים מאורגנים לויאטנם קמבודיה

פסח
טיול לויאטנם קמבודיה
01/4/20 - 19/4/20
מאורגן לויאטנם וקמבודיה 17 לילות 19 ימים

17  לילות  חצי פנסיון

מדריך: חיים נאור

$3299
פסח
טיול לויאטנם קמבודיה
05/4/20 - 19/4/20
מאורגן לויאטנם וקמבודיה 15 ימים

13  לילות  חצי פנסיון

$2749
פסח
טיול מאורגן לויאטנם
06/4/20 - 16/4/20
מאורגן לויאטנם 11 ימים

9  לילות  חצי פנסיון

$1949

הצטרפו אל טיול מאורגן לויאטנם וקמבודיה

 
חולמים על המזרח הרחוק? מדמיינים את מקדשי הפגודות והנהרות הרחבים? רוצים לעשות זאת בחברה טובה ועם מדריכים מנוסים? אם כן, אנו מזמינים אתכם להירשם אל טיול מאורגן לויאטנם וקמבודיה עם אגד תיור ונופש. זהו מסע שייקח אתכם אל ארצות מרתקות ומלאות הפתעות, המציעות אינספור אטרקציות, נופים מדהימים ותרבות עשירה ושונה מהמוכר לכם.
 

היתרונות של טיול מאורגן לקמבודיה וויאטנם

 
הרבה אנשים בוחרים לצאת אל ויאטנם וקמבודיה בטיול מאורגן ויש להם סיבות טובות לכך. אמנם ניתן להגיע לארצות אלו גם באופן עצמאי ולטייל לבד, כפי שעושים בעשורים האחרונים צעירים אחרי צבא. ואולם, ישנם מספר הבדלים משמעותיים בין נסיעה עצמאית לטיול עם חברתנו. בראש ובראשונה, בטיול המאורגן שלנו אתם לא רק "עוברים" או "שוהים" במדינות אלא נכנסים לעובי הקורה, מכירים את המטבח המקומי, לומדים על ההיסטוריה, מתוודעים לאנשים ותרבות מרתקת, ומגיעים אל המקומות החשובים והמעניינים ביותר. כל זאת בזכות מסלולים שתוכננו בקפידה לאור שנים רבות של היכרות עם המזרח הרחוק, ובזכות מדריכים מנוסים ואדיבים שיתבלו את מסע שלכם בידיעות ותובנות חדשות.
 
בנוסף, למרות שקמבודיה וויטנאם מתוירות יחסית הן עדיין מדינות מתפתחות ובאזורים רבים שלהן תתקשו למצוא תשתיות כמו במערב ואפילו אנשים שמדברים אנגלית. לעומת זאת, בטיול המאורגן המדריכים שלנו דואגים לכל צורך ובקשה ועושים הכל כדי שהזמן שלכם יעבור בנעימים ועל הצד החלק ביותר. כך נחסכות מכם טרדות בירוקרטיות, בזבוז זמן מיותר, דאגות וטרדות הקשורות להתמצאות וקבלת שירות – ועוד. וכמובן, את הטיול המאורגן אתם עושים בחברת אנשים נהדרים שממש כמוכם מתעניינים במדינות המזרח הרחוק ורוצים להכיר אותן מקרוב.

 

מגוון יעדים מרתקים

 
ויאטנם וקמבודיה מציעות המון אטרקציות שיהפכו את הטיול שלכם לצבעוני ועשיר במיוחד. המקומות שאליהם תגיעו משתנים מטיול לטיול בהתאם לאורכו, לעונות השנה ולשיקולים נוספים. כך לדוגמא, במדינות אלו ניתן לצאת לשייט על סירות בהאלנוג ביי, לבקר את כפרי השבטים טא ואן ולאו קאי, לבקר בפגודת טיין מו, או בקתדראלת נוטרדאם שבהו צ'י מין סיטי, לצאת לשיט ערב על נהר המקונג הרחב, לבקר בשוק הצף של צ'אי רנג, ועוד הרשימה ארוכה.
 

לפרטים נוספים על טיול מאורגן לויאטנם וקמבודיה, ולביצוע הרשמה לאחד מהטיולים שלנו למדינות מופלאות אלו, התקשרו אל נציגי אגד תיור ונופש בטלפון 03-9204777.