נגישות

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים

חבילות ספורט

ר. מדריד VS בטיס
גמר ליגת האלופות
גמר ליגת אלופות

"יש אנשים שעושים מכדורגל עניין של חיים ומוות, הם לא מבינים שהוא הרבה יותר מזה..."

חבילות ספורט לאירועי כדורגל

חבילות ספורט הפכו בשנים האחרונות למוקד עלייה לרגל של אוהדי ספורט רבים. וקיום יש כ-60 אלף ישראלים היוצאים מדי שנה לאירועי ספורט בעולם, בין האירועים הבולטים הם אליפות אירופה לכדורגל המתקיימת אחת לארבע שנים וליגת האליפות המתקיימת כל שנה (ונחשב התואר היוקרתי ביותר למועדונים) אלו למעשה אירועי הספורט הגדולים ביותר לכל אוהבי הכדורגל באשר הם.

חבילת כדורגל או טיול מוזיאונים?

הרעיון העומד סביב חבילת ספורט הוא די פשוט. יש אנשים שמוזיאונים לא מושכים אותם וגם לא אתרים היסטוריים מלאי אבנים עתיקות. גם סיורים מודרכים במרכזי הערים החשובות של אירופה לא ממש עושה להם את זה ובחופשת הכל כלול הם יכולים להשתגע. הם מעוניינים בדבר אחד עיקרי – צפייה באירועי ספורט – כדורגל, כדורסל, מרוצי מכוניות, טניס וכדומה. הרעיון מאחורי חבילות הספורט הוא לתפור חבילת תיירות לאנשים שמעוניינים שמרכז הטיול שלהם יהיה אצטדיון הכדורגל או הכדורסל ולא שייט על הנהר לאור נרות. למעשה חבילות הספורט כוללות בתוכם הן את כרטיס הטיסה, המלון וכרטיסי הכניסה לאירועי הספורט השונים.

חבילות ספורט - דיל לא רגיל !

ישנן מגוון רחב של חבילות ספורט למגוון יעדים, באגד תיור בחרנו את אירועי הספורט העיקרים ודאגנו לכל הפרטים הקטנים על מנת שתוכלו לצאת לחופשת הספורט החלומית שלכם במחירים אטרקטיבים. החבילות כוללות כרטיסי טיסה, מלונות ברמה של 3,4 ו-5 כוכבים ובנוסף כרטיסי כניסה למשחקים. את חבילת הספורט המושלמת מזמינים באגד תיור ונופש